Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A CIA is akart Szaddám pornót

A CIA is akart Szaddám pornót

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2011. 10. 12.
Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
2025-09-16 08:30:00

Új műsorral, látványos színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel tér vissza Budapestre a

Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
2025-09-16 07:00:00

Nyolcadik alkalommal adták át a Leopold Bloom Képzőművészeti Díjat, amelyet idén Dezső Tamás nyert el az

Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
2025-09-15 12:00:00

Hétvégén ért véget a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, melyen Joachim Trier új alkotása

ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is
2025-09-15 10:10:01

A ONE MORE LIKE című magyar sportdráma a hétvégén Batumiban és Las Vegasban is diadalt aratott: a provokatív

további bejegyzések a szerzőtől »

Egy egyiptomi férfit – aki megszólalásig hasonlít Szaddám Husszein néhai iraki diktátorra – elraboltak azzal a céllal, hogy egy felnőtt filmben való részvételre kényszerítsék. Érdekes módon az ötlet nem egyedi.

Bishr a kórházi ágyban, Husszein a bíróságon.
Mohamed Bishr nehéz időszakon van túl, miután sorozatos zaklatása egy emberrablásban teljesedett ki. A Szaddám Husszein hasonmást először egy 330 000 dolláros (kb. 71 millió Ft) ajánlattal keresték meg. Ezért a pénzért kellett volna egy pornófilmben szerepelnie, melyet feltételezhetően eredeti felvételként akartak eladni a készítők. Bishr visszautasította a felkérést, de az alkalmi producerek nem nyugodtak bele a döntésébe.

Bishr fia szerint apja rendszeresen kapott fenyegető telefonhívásokat, melyekkel megpróbálták rábírni, hogy gondolja meg magát. Miután a férfi nem állt kötélnek, drasztikusabb módszerekhez folyamodtak a „filmesek”.

„Három ember pisztollyal az övükön kirángatott a kocsimból és betuszkolt egy furgonba, miközben a fejemet ütlegelték.” – mondta Mohamed Bishr. Nem tudni miért, de az emberrablók veszekedni kezdtek, aminek az lett a vége, hogy Bishr-t kihajították az autóból és elhajtottak.

Érdekesség, hogy a mostani akciót végrehajtó csoport nem az egyetlen, akinek eszébe jutott a Szaddám pornó. Irak 2003-as megszállása előtt a CIA is komolyan fontolgatta, hogy egy hoax videót készít, melyben a diktátort egy fiatal fiúval történő közösülés közben ábrázolták volna. „Úgy nézett volna ki, mint ha rejtett kamerás felvétel lett volna.” – nyilatkozta a hírszerző ügynökség egyik korábbi alkalmazottja 2010-ben. „Szemcsésre és kicsit sötétre terveztük, hogy egy titokban felvett filmnek tűnjön.” – tette hozzá a volt ügynök.

Forrás: weird news

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Szex Közel-Kelet Háború Bűn Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
  • A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában
  • Olvasás világnapja: 5 mesés magyar könyvtár, ahol életre kel a történelem Olvasás világnapja: 5 mesés magyar könyvtár, ahol életre kel a történelem
  • Erdély szíve Székelyudvarhelyen dobban Erdély szíve Székelyudvarhelyen dobban
  • Szohó mester utolsó teája: költői utazás a Meidzsi-kori Japánba Szohó mester utolsó teája: költői utazás a Meidzsi-kori Japánba

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr217901526

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard