Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Illényi Katica hegedűművésznőt Liszt-díjjal tüntették ki

Illényi Katica hegedűművésznőt Liszt-díjjal tüntették ki

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 03. 23.
Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra
2025-07-11 11:07:40

Legyen szó kézműves foglalkozásról, táncházról, népzenei koncertről vagy mesemondásról, a Hagyományok

Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

további bejegyzések a szerzőtől »

A Nemzeti Erőforrás Minisztérium minisztere, Dr. Réthelyi Miklós, valamint Halász János és Szőcs Géza államtitkárok tüntették ki Illényi Katica hegedűművésznőt. A Liszt-díj a magyar állam által adományozható legmagasabb zenei kitüntetés, kiemelkedő zenei és előadó-művészeti tevékenység elismerése.

Minden évben átadásra kerül a Liszt-díj, mely a magyar állam által adományozható legmagasabb zenei kitüntetés, kiemelkedő zenei és előadó-művészeti tevékenység elismerése. Idén a nemzeti ünnepek alkalmából a Szépművészeti Múzeumban került átadásra a díj. Illényi Katica hegedűművésznőt is kitüntették. Hogy hogyan fogadta, hogy mit jelent a művésznő számára a díj, a mellékelt rövid interjúból megtudható.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Díj Könnyűzene Komolyzene

Ajánlott bejegyzések:

  • Újra Veszprém lesz az operett fővárosa Újra Veszprém lesz az operett fővárosa
  • Átadták az Artisjus-díjakat – Geszti Pétert alkotói életműdíjjal tüntették ki Átadták az Artisjus-díjakat – Geszti Pétert alkotói életműdíjjal tüntették ki
  • Concerto Mesteriskola Albrecht Mayer oboaművésszel Concerto Mesteriskola Albrecht Mayer oboaművésszel
  • Komolyzenével aratott világsikert a Concerto Budapest Európa legrangosabb internetes versenyén Komolyzenével aratott világsikert a Concerto Budapest Európa legrangosabb internetes versenyén
  • Azahriah, Beton.Hofi és Pogány Induló is az idei Artisjus díjazottak között Azahriah, Beton.Hofi és Pogány Induló is az idei Artisjus díjazottak között

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr977905692

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard