Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Kivégezték az orosz milliárdost, a kenti hercegi pár rejtélyes barátját

Kivégezték az orosz milliárdost, a kenti hercegi pár rejtélyes barátját

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 05. 22.
Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

további bejegyzések a szerzőtől »

Bérgyilkosok végeztek a férfival, aki évek óta bizalmas viszonyt ápolt a kenti hercegnével.

Vasárnap hajnali két óra volt. A milliárdos férfi éppen szülei luxusházából indult haza, s csupán néhány méterre jutott: az útra fektetett akadály megállásra kényszerítette. Mielőtt kiszállt volna a kocsiból, valaki vagy valakik tíz golyót repítettek a testébe.

Ha mindehhez hozzátesszük, hogy a borzalmas kivégzést - mert a rendőrség eddigi megállapítása szerint profi bűnelkövető/k végeztek a milliárdossal - Moszkva külső negyedében hajtották végre, az ember talán rándít egyet a vállán. Csakhogy a 46 éves orosz bútorgyáros, Mihail Kravcsenko messziről kerülte a kényes üzleti ügyeket. A rendőrség egyelőre értetlenül áll az események előtt, hiszen Kravcsenkónak sem igazi nagyágyú üzleti ellenfelei, sem rosszakarói, sem kétes befektetései nem voltak.

Egyvalamihez vonzódott egész életében: a szerelemhez. Néhány évvel ezelőtt súlyos veszteség érte: autóbalesetben elvesztette gyönyörű feleségét és imádott kislányát. Kravcsenko ekkor a munka mellett hobbijába, a fotózásba menekült.

Hogy pontosan mikor és milyen körülmények között találkozott először az orosz milliárdos Kenti Mihály herceg feleségével, aki majd 20 évvel idősebb nála, pontosan nem tudni, de tény, hogy barátság alakult ki közöttük.

Kravcsenko és Kent hercegnője

Ettől kezdve a kenti hercegné és Mihály herceg gyakran mutatkozott Kravcsenko társaságában, igen nagyra tartották a férfi barátságát. 2006-ban egy lesifotós megörökítette a hercegnét és Kravcsenkót, amint kéz a kézben andalognak Velence utcáin, gondoláznak önfeledten.

S bár a hercegség szóvivője azonnal cáfolta, hogy a hercegné és az orosz milliárdos között intim viszony lett volna, már nem lehetett nem tudomást venni a tényekről.

A hét végi tragédia derült égből a villámcsapás, fogalmazta meg Kravcsenko legközelebbi munkatársa, hiszen semmilyen előjel nem mutatott arra, hogy bárkinek is az útjában lett volna a férfi. Misa nem a felkapaszkodott milliárdosfiúk életét élte, nem voltak testőrei, hiszen nem volt szüksége rájuk - mondta.

A kenti hercegné és a herceg mélységes fájdalmuknak adtak hangot, amint hírt kaptak Kravcsenko tragédiájáról. A hercegnőt lesújtotta a gyász. Ráadásul most Moszkva-szerte azt találgatják, hogy Kravcsenko halálának nem lehet-e köze a nyilvánosság előtt zajlott, ám mindvégig tagadott szerelmi szálhoz.

Forrás: Hirado.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Oroszország Bűn Gyilkosság Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
  • Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
  • Bérlettel a Zeneakadémiára Bérlettel a Zeneakadémiára
  • Triolina Folk és Női vonások koncert Sukorón Triolina Folk és Női vonások koncert Sukorón
  • A balkáni örömzene ünnepe Budapesten A balkáni örömzene ünnepe Budapesten

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr367907552

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása