Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Tankcsapdával és Vad Fruttikkal debütál a tatai fesztivál

Tankcsapdával és Vad Fruttikkal debütál a tatai fesztivál

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 07. 07.
Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra
2025-07-11 11:07:40

Legyen szó kézműves foglalkozásról, táncházról, népzenei koncertről vagy mesemondásról, a Hagyományok

Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

további bejegyzések a szerzőtől »

Tatán, az Öreg-tó partján debütál július 27. és 29. között az első Utcazene és Művészeti Fesztivál. Lesz Tankcsapda, Vad Fruttik, Péterfy Bori, Maszkura és Kiscsillag is.

A Tatai Utcazene és Művészeti Fesztiválon minden korosztály megtalálja a kedvére való programot. A nagyszínpadon esténként olyan népszerű előadók adnak koncertet, mint például a Tankcsapda, az Edda, a Vad Fruttik, Péterfy Bori és a Love Band, a Maszkura és a Tücsökraj, a Kiscsillag, a Lord, az Auróra vagy a Punnany Massif. A gyerekeknek szombaton és vasárnap délelőtt Halász Judit, illetve az Alma zenekar muzsikál. Az Esterházy-kastélyban fiatal képzőművészek alkotásai láthatók, míg a kastély udvarán az antikvitás, a múlt művészete jelenik meg, a gyerekek pedig kézműves foglalkozásokon is részt vehetnek.

A háromnapos rendezvényen bemutatkozhatnak, sőt nyerhetnek is azok a tehetséges muzsikusok, akik úgy érzik, hogy egyedi hangvételükkel vagy különleges hangszereikkel le tudják venni a közönséget a lábáról. Az utcazenészek a város több pontján adnak majd ingyenes koncerteket, és a hallgatóság a színpadok előtt elhelyezett urnákba dobott aprópénzzel szavazhat rájuk. Az urnákat valamennyi produkció után kiürítik, és megszámolják a pénzt. Minden fellépő hazaviheti a produkciója alatt összegyűjtött összeg felét, míg a másik fele egy közös kalapba kerül. A győztes az lesz, aki a legtöbb pénzt kapja a produkciója alatt a nézőktől, és őt illeti meg a háromnapos fesztivál alatt a közös kalapban felgyülemlett teljes összeg is.

A Fehér Csillagok programsorozat részeként a neszmélyi Hilltop Borászat, valamint Mór és Etyek pincészeteinek legfinomabb fehérborait kóstolhatják meg a vendégek. A borkultúra iránt érdeklődőket és a családokat kétóránként buszok hozzák-viszik a tatai fesztivál és a napközbeni Hilltop programok helyszíne között, ahol játék, fürdés, finom ételek is várják az odaérkezőket.
A Tatai Utcazene és Művészeti Fesztivál négy kisszínpadán az utcazenészek koncertjei ingyenesek. A nagyszínpados koncertek belépősek: elővételben a 3 napos bérlet 4.900 (Tata kártyával 4.500), a napijegy 1.500 (Tata kártyával 1.100) forintba kerül. Helyszínen a 3 napos bérlet 5.700 (Tata kártyával 4.900), a napijegy 1.900 (Tata kártyával 1.500) forint. Halász Judit és az Alma együttes délelőtti koncertjére olcsóbb lesz a jegy, 120 cm alatt a belépés ingyenes. A belépőket a Tatai Utcazene és Művészeti Fesztivál honlapján és a Ticketportal hálózatában lehet megvásárolni.

Bővebb információ és jegyrendelés: katt

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Koncert Tankcsapda Zene Fesztivál

Ajánlott bejegyzések:

  • TÁBOR Fesztivál: az ország legnagyobb rockbulija 4 napon át TÁBOR Fesztivál: az ország legnagyobb rockbulija 4 napon át
  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Harmadik alkalommal rendezik meg a Nemzetközi Cigány Dal Napját Harmadik alkalommal rendezik meg a Nemzetközi Cigány Dal Napját
  • Kezdődik a Fesztivál Akadémia Budapest Kezdődik a Fesztivál Akadémia Budapest
  • 15. Jubileumi Boogiefeszt 15. Jubileumi Boogiefeszt

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr507908854

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard