Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Rádió
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Rádió
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Dugó van, de fizetnek is érte a filmesek

Dugó van, de fizetnek is érte a filmesek

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 07. 16.
Azt hittem, hogy jókedved van – koncert a magyar kultúra napján
2021-01-22 19:38:45

20:00-kor jön Herczku Ágnes, Nikola Parov és Palya Bea – házigazda Novák Péter és az Etnofon!

Herczku Ágival és Palya Beával ünnepel a Kultúrpart
2021-01-21 20:02:28

Január 22-én, pénteken, a magyar kultúra napján, a Kultúrpart 13. születésnapján a Novák Péter és az

Új kötetéről mesél Szabó T. Anna
2021-01-21 14:43:35

A Jókai Mór Művelődési Ház Facebook oldalán láthatjuk január 22-én 19:00-tól azt a beszélgetést, amelyben

Ingyenjeggyel és Tiziano-kiállítással ünnepel a Bécsi Szépművészeti Múzeum
2021-01-21 11:21:03

Az évente több mint egymillió látogatót vonzó Kunsthistorisches Museum idén ünnepli fennállásának 130.

további bejegyzések a szerzőtől »

Az utóbbi időben minden budapesti megtapasztalhatta, hogy egy város közepén zajló filmforgatás nem tesz jót a közlekedésnek. A reklám és a pénz viszont annál inkább.

Bruce Willis budapesti forgatása közben
A Bruce Willis film forgatása miatt tegnap az M3-as autópálya Budapestről kivezető szakaszát zárták le, a forgalom emiatt lelassult. Szakértők szerint ugyan útlezárásokkal és kellemetlenségekkel jár egy filmforgatás, de a Magyarországon készülő produkciók milliárdos bevételt jelentek az államnak, Budapestnek pedig jó reklám a forgatás.

Már hajnalban leterelték az autósokat az M3-asról, a forgalmat rendőrök irányították. Az autópályát több mint egy kilométer hosszan zárták le. A forgalom az M3-as melletti szervizúton, egy sávban haladt. Csak a kifelé vezető sávban volt korlátozás, a Budapestre érkezők gond nélkül autózhattak.

A film készítői autós-üldözést forgattak az autópályán. A jeleneten számtalan operatőr dolgozott, még egy daruskocsi tetejére is szereltek kamerát. A több száz kíváncsiskodó az autópálya felett átívelő hidakról figyelte a filmeseket, de csak akkor, amikor nem forgott a kamera.

A Die Hard ötödik része az eddigi legdrágább film, ami Magyarországon készül. A forgatás helyszínét, Budapestet Andy Vajna javasolta az amerikai filmeseknek. Ő azt mondja: a produkció milliárdos bevételt jelent az államnak, Budapestnek pedig jó reklám. „Azt a hirdetést nem lehet megvenni pénzért, amit egy ilyen film csinál. A világ minden mozijában, televízióban, videókazettán Magyarország, Budapest játszik” – fogalmazott.

Andy Vajna a Die Hard forgatásán

A Good Day to Die Hard című filmet jövő februárban mutatják be az Egyesült Államokban.

Forrás: Hirado.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Budapest Pénz Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Újra van Lelke a Pixarnak Újra van Lelke a Pixarnak
  • Tíz film 2020-ból, amit látnod kellett volna Tíz film 2020-ból, amit látnod kellett volna
  • A szerelem minden szörnyet legyőz A szerelem minden szörnyet legyőz
  • Borat menni elvinni feminizmust Amerika Borat menni elvinni feminizmust Amerika
  • „Elnézést, Virág elvtárs, ez az ítélet!” „Elnézést, Virág elvtárs, ez az ítélet!”

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr367909082

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. Megjöttek a meztelen hősnők
  4. A 10 legütősebb drogos film
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  7. Meztelenség és anatómia
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard