Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Művészettel győzték le a kátyúkat

Művészettel győzték le a kátyúkat

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 07. 29.
„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

26. alkalommal vár mindenkit a DOMBOS Fest
2026-06-08 15:45:04

A Dombos Fest 2026-ban a „4 nap újratervezés” mottóval várja közönségét a kishegyesi löszfal alatt – az

további bejegyzések a szerzőtől »

Évekig sikertelenül küzdöttek, új módszerükkel fél nap alatt elérték céljukat.

Oroszország negyedik legnagyobb városában, Jekatyerinburgban kitaláltak egy kiváló módszert arra, hogy felhívják a város vezetőinek figyelmét az elviselhetetlen kátyúhelyzetre.

A „Dolgozzanak a hivatalnokok” program keretében az aktivisták a környék legbefolyásosabb politikusainak arcát festették a legveszélyesebb kátyúk köré oly módon, hogy a közlekedést akadályozó úthibák a fej tátott szájába kerültek.

A városgondnok úr

Alexander Jakob városgondnok, Jevgenyij Porunov polgármester és Jevgenyij Kijuvasev kormányzó arcai július 23-24 éjjelén kerültek az utakra, ám nem maradtak ott sokáig. Miután a polgármester rádiónyilatkozatában elítélte az „engedély nélküli, pimasz képeket, melyek a várost szennyezik”, 24-én délben már munkások jelentek meg a megjelölt kátyúknál és nem csak a képeket, de az úthibákat is eltüntették. Győzött a nép!



A kormányzó úr



Forrás: Huffington Post

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Politika Oroszország Street art Képző

Ajánlott bejegyzések:

  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr567909462

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása