Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
James Bond a halálból tér vissza

James Bond a halálból tér vissza

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 08. 01.
A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában
2025-09-11 15:55:34

A Hagyományok Háza új évadában a magyar népi kultúra életerejét és gazdagságát ünnepli: tánc, zene

Cannes-tól Velencéig: nemzetközi sikerfilmek érkeznek a Mozinet Filmnapokra
2025-09-11 07:34:38

Fesztiválsikerek, friss magyar alkotások és különleges filmes élmények várják a közönséget a 15. Mozinet

Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban
2025-09-10 12:00:00

Fény, tudomány és művészet találkozása: a More Than Human című nemzetközi tárlat az emberi nézőpontot

VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
2025-09-10 09:49:39

Marics Peti és Valkusz Milán hatalmas bulival zárja az évet az Arénában – slágerek, meglepetésvendégek és

további bejegyzések a szerzőtől »

A legendás férfi saját csapatának árulása miatt lett áldozat.

Képekkel tarkított részletek láttak napvilágot a James Bond sorozat következő részéről, a Skyfallról. Az új előzetesből sok minden kiderül, többek között az is, hogy van, akinek nem lehet normális fejet csinálni a mozivásznon.

Daniel Craig immár harmadszor ölti magára Nagy-Britannia leghíresebb szuperügynökének, James Bondnak szerepét. A vegyes fogadtatású Quantum csendje után nagy dobásra készül Sam Mendes rendezésével a franchise.


Ezúttal az MI6 vezetője, M ügynök (Judy Dench) tör borsot Bond orra alá, nevezetesen úgy, hogy elrendeli az összes 00-s ügynök likvidálását. Persze James Bond nem arról híres, hogy csak úgy le lehet puffantani és elfelejteni, így talán senki lepődik meg, hogy a merénylet sikertelen.

Bondnak ezúttal a Javier Bardem karaktere által irányított belső árulást kell majd leküzdenie. A forgatások alatt nem lehetett könnyű dolga Craignek, hiszen a gonoszt alakító Bardem a Nem vénnek való vidék bubifrizurája után még természetellenesebbnek tűnő, szőke fürtökkel állt főhősünk elé, ami elsősorban azért ijesztő, mert aki ilyet tesz a fejére, az mindenre képes.


Hasonlóan érdekes jelenség Q, akiről már megszokhattuk, hogy egy kedvesnek tűnő, csokornyakkendős úr. Ez most gyökeresen megváltozott, Ben Whishaw fiatal, bozontos fizimiskájának felbukkanására sokkal jobban számítanánk egy zenei fesztiválon, mint egy fegyverműhelyben, de ez persze nem jelenti azt, hogy az új Q-tól nem fogadnánk el a szuper – sok esetben életmentő – találmányok sokaságát.

Első ránézésre még sok dologba bele lehetne kötni, de ez csak szőrszálhasogatás lenne, hiszen összességében ígéretesnek tűnik a következő Bond film az előzetes alapján.



Forrás: Hollywood Reporter

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film James Bond Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje
  • Enyedi Ildikó és Paolo Sorrentino új filmjeit is díjazták Velencében Enyedi Ildikó és Paolo Sorrentino új filmjeit is díjazták Velencében
  • Négy titokzatos főhős egy lakásban - ismerd meg közelebbről az Egykutya főszereplőit Négy titokzatos főhős egy lakásban - ismerd meg közelebbről az Egykutya főszereplőit
  • Blue Heron: magyar közreműködéssel készült film lett a legjobb elsőfilm Locarnóban Blue Heron: magyar közreműködéssel készült film lett a legjobb elsőfilm Locarnóban
  • Osgood Perkins visszatér - Itt a Mindörökké előzetese Osgood Perkins visszatér - Itt a Mindörökké előzetese

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr327909554

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard