Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Újabb budapesti épületekre készülnek animációk

Újabb budapesti épületekre készülnek animációk

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 09. 11.
Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

további bejegyzések a szerzőtől »

A Vörösmarty téri Gerbeaud házat festheti ki virtuális technikával az idei Paint Up! épületfestő verseny három közönségdíjasa; az animációkat a budapesti karácsonyi vásár teljes időtartama alatt vetítik majd.

A Hősök terén rendezik meg október 6-án a Paint Up! virtuális épületfestő pályázat döntőjét, amelynek során a nézők sms-ben szavazhatnak kedvenceikre. A közönség által legjobbnak ítélt három mű alkotója különleges munkalehetőséget kap: díjazás ellenében, egy-egy három perces animációt készíthetnek a budapesti Vörösmarty téren található Gerbeaud házra, amelyet a karácsonyi vásár alkalmával egy hónapon át láthatnak majd az érdeklődők - adták hírül közleményben a szervezők.

Egy korábbi video mapping a Nemzeti Galérián

A zsűri által legjobbnak ítélt mű készítője egy darab egymillió forint értékű laptoppal, az ezüstérmes egy több mint fél millió forintot érő projektorral, a harmadik helyezett pedig egy csaknem 400 ezer forintos videokeverővel térhet haza.

Bordos László Zsolt nemzetközileg elismert videomapping művész szakértőként és zsűritagként is részt vesz a bírálásban. A művész cége által felajánlott különdíj nyertese szerződést kap egy projektmunkára a Bordos.ArtWorks vállalathoz, ahol Bordos László Zsolttal dolgozhat együtt.


Az idei Paint Up! döntő a Café Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál nyitó eseménye lesz, a pályázóknak a Műcsarnok 1000 négyzetméteres főhomlokzatához igazodó, három perces, zenei aláfestéssel ellátott "épületmozgató" animációt kell tervezniük. A pályázatok leadási határidejét a nagy érdeklődésre való tekintettel a szervezők szeptember 24-ig meghosszabbították.

A nyílt verseny részleteiről a Paint Up oldalán lehet tájékozódni.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Videó Pályázat Műcsarnok Graffiti Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Budapest FotóFesztivál No.9. Budapest FotóFesztivál No.9.

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr797910654

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása