Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Bemutatjuk a világ legjobb apukáját

Bemutatjuk a világ legjobb apukáját

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 09. 23.
„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

Baby Queen - Solére himnusza az újrakezdéshez
2025-07-07 16:00:00

Solére friss szerzemény egyszerre kacér és mélyen személyes, és olyan erőt sugároz, ami a legnehezebb

Tűvel írt történetek – Elismerések a legszebb magyar hímzéseknek
2025-07-07 10:54:24

Rekordszámú alkotással zajlott le a 2025-ös Kisjankó Bori Országos Hímzőpályázat. A legszebb kézimunkák

Magyar dallamok Japánban - A Cimbaliband sikere Oszakában
2025-07-03 18:13:45

A magyar népzene különleges hangzása, a cimbalom egyedisége és a Cimbaliband szenvedélye ragadta magával a

további bejegyzések a szerzőtől »

Több tényező alapján oszthatjuk ki ezt a címet a férfiaknak. Az amerikai művész fotósorozatán a „World’s Best Father” feliratú bögrén kívül nehezen találnánk olyan részletet, ami a megtisztelő titulust igazolná.

A washingtoni fotós, Dave Engledow előszeretettel szerepelteti szőke kislányát a fényképeken. Most egy új kontextust választott, és kisgyereke mellett ő is szerepel a fényképeken – bár nem a legjobb színben tűnik fel. Nemcsak nemtörődömségéről ad tanúbizonyságot, de néhány esetben ki is használja lányát: vele porszívóztatja a lakást és vasaltatja ingjeit –persze csak a vicc és a fotósorozat kedvéért.


A „Világ legjobb apukája” bögre és a fotós grimaszai még inkább ráerősítenek az abszurd szituációk humorára. Ha néha kissé morbid jeleneteknek is lehetünk szemtanúi, a koncentráló arccal apukáját szkanderban legyőző kislány láttán valószínűleg a legtöbben elmosolyodunk.


A fényképész elmondása szerint a szokásos családi fotóalbumba készülő képekből merítette az ötletet: „Mióta 2010-ben megszületett a kislányunk, Alice, inspirációm nagy része abból származik, hogy kreatívan dokumentálom életének első eseményeit.” Úgy látszik, Engledow abban a szerencsés helyzetben van, hogy a munka és a magánélet keveredése pozitív eredményeket is hozhat. Ezt bizonyítja, hogy a Kickstarteren kezdett kampányában jó eséllyel indul, hogy az összegyűjtött felajánlásokból naptárat is létrehozhasson a „World’s Best Father” fotósorozat alapján.








via My Modern Metropolis

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
USA Sorozatok Gyermek Fényképészet, fotó

Ajánlott bejegyzések:

  • Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció
  • Jubileumi gyermeknap a Gyimesekben Jubileumi gyermeknap a Gyimesekben
  • Varázslatos kaland színezi a nyaralást Varázslatos kaland színezi a nyaralást
  • Múzeumutca Tavaszköszöntő Múzeumutca Tavaszköszöntő
  • Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr547911004

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard