Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Jönnek a hobbitok!

Jönnek a hobbitok!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2012. 11. 28.
Meteoritok a Duna-parton
2022-05-18 11:33:32

Napra pontosan a művész 80. születésnapján nyílt meg a Pesti Vigadó földszinti kiállítóterében Geszler

Megnyílnak a titokzatos kapuk
2022-05-16 21:04:15

Június 10-én, 18:00-tól a népi fúvós hangszerek virtuóz mestere, Szokolay Dongó Balázs adja elő  Fohász c.

Különös szeánszok egy budai villában
2022-05-15 16:39:05

Rejtélyes alakok, túlbuzgó túlvilág, szellemek és a főváros hangulata a Boszorkányház című új magyar

Hatalmas piknik lesz Visegrádon
2022-05-13 20:53:29

A Mogyoró-hegyre várja a családokat a Héttorony Fesztivál: Paár Julcsi zenés mesedélelőttje a Rézeleje

további bejegyzések a szerzőtől »

Hobbitok, orkok, törpék, elfek és mindenfajta egyéb, kellemetlen küllemű és viselkedésű lények lepték el az új-zélandi Wellingtont. A város előre meghirdetett vörösszőnyeg-túrája már november 23-án elkezdődött a film bemutatójával, és pontosan Mikulás érkeztéig tart.



A szigetország napok óta hobbitlázban ég, a város polgármesternője, sőt maga a miniszterelnök is megjelent a vörös szőnyeges bemutatón, a wellingtoni repülőtér éttermében egy óriás méretű, ám egyáltalán nem tetszetős külsejű hobbit figurája lóg le a plafonról. Összemérik majavárosban erejüket a földi halandók és a különleges képességű figurák, lesz horgászverseny és szkanderbajnokság, valamint workshop szörnyekkel.

Az új-zélandi bemutató után, London következett, ahol, ha ilyen mértékben nem is "hobbitosodott" el a város, de a film forgalmazói mindent megtettek, hogy elvarázsolják a premier közönségét. A hobbit - Váratlan utazás című új mozi története A Gyűrűk Ura története előtt hatvan évvel kezdődik. Szürke Gandalf (Ian McKellen) a semmiből tűnik elő, s veszi rá Zsákos Bilbót (Martin Freeman) arra az utazásra, melynek során tizenhárom törppel és azok legendás vezetőjével, Tölgypajzsos Thorinnal együtt kell visszakövetelniük az elveszett Törp Királyságot. Remek kirándulásnak ígérkezik a film, Magyarországon december 13-ától vetítik a mozik.  

Forrás: Hirado.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film J.R.R. Tolkien Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Új magyar Oscart hozott a Düne Új magyar Oscart hozott a Düne
  • Itt mindenki hall mindent Itt mindenki hall mindent
  • Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik
  • Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix! Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix!
  • A Central Perk titkai A Central Perk titkai

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr477913088

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  7. Meztelenség és anatómia
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard