Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
3 in 1 a Nyitottban

3 in 1 a Nyitottban

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 02. 08.
Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
2025-10-16 10:34:26

Két olimpiai bajnok, Szász Emese és Fodor Rajmund is kilép a valóság kereteiből, hogy misztikus lényként

Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
2025-10-13 17:08:25

Vigh Bálint új független filmje, a KONEKT az önismeret és a traumafeldolgozás kérdéseit vizsgálja egy

további bejegyzések a szerzőtől »

Müller Péter Sziámi, Bárdos Deák Ági és Víg Mihály adnak közös koncertet a Nyitott Műhelyben február 9-én. Ha szeretted a 80-as évek alternatív zenéit, ott a helyed!

A BALATON, az URH és a KONTROLL CSOPORT együtt és egyszerre lépett színre a magyar alternatív térben. Müller Péter Sziámi ezúttal Bárdos Deák Ágit (Kontroll, Ági és Fiúk, Bardo), és Víg Mihályt (Balaton, Trabant, Tarr Béla filmzenéi) hívta vendégnek a Nyitott Műhelybe (Bp. XII. Ráth György u. 4., a Délinél), ahol együtt adják elő saját és egymás legjobb dalait, egyéb favoritjaikat, valamint M.P.Sz. készülő verseskötetéből mutat be szemelvényeket, Finta Laci pedig – a Műhely házigazdája – többféle ehető álmot álmodik.


Mindez: Február 9-én, szombaton este fél 8-kor.
Belépődíj: 1.200, diák: 900 Ft

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Koncert Budapest Zene Alternatív Vers Müller Péter Sziámi Bárdos Deák Ági

Ajánlott bejegyzések:

  • VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
  • Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
  • Pogány Induló meghódítja Európát - jön az EU Rap Tour ’26 Pogány Induló meghódítja Európát - jön az EU Rap Tour ’26
  • Tori Amos: az „In Times of Dragons” albumával érkezik Magyarországra Tori Amos: az „In Times of Dragons” albumával érkezik Magyarországra
  • Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr157915508

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard