Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Közeleg az első Operett-Musical Fesztivál

Közeleg az első Operett-Musical Fesztivál

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 04. 08.
Jön a testvérzenekarok fesztiválja!
2023-01-29 22:04:37

A Bihari Akácfa utcai kapualjából számtalan zene formáció bújt elő az évtizedek folyamán, február 11-én az

Exkluzív koncertre készül a magyar supergroup
2023-01-25 19:54:37

Február 1-én a Chemin Neuf lép fel a BMC Opus Jazz Clubjában. Nem mindennapi koncertélményt ígér a

Ambient a troposzféra határáról
2023-01-25 11:00:56

Új albummal és klippel jelentkezik a kísérletező kedvű billentyűs, Grócz Bence. A Konkoi szólóprojekt

Az év írója szerint Budapest valamit nagyon tud
2023-01-23 19:53:19

Szilágyi Zsófia Emma elsőkönyves szerző kapta a 2022-es Arany Medál díjat az Év Írója kategóriában. Vele

további bejegyzések a szerzőtől »

Tizenegy rangos produkciót mutatnak be és gálaestet is rendeznek az Operettszínházban az április 8. és 29. közötti első Nemzetközi Budapesti Operett-Musical Fesztiválon.

A nagyszabású rendezvényen berlini, bukaresti, csíkszeredai, kolozsvári és szentpétervári zenés színházak szerepelnek egy-egy előadással a Budapesti Operettszínház társulata mellett.


Teljes orosz színházi társulatot láthat közönség: a szentpétervári Zenés Komédia Színház Kálmán Imre Marica grófnő című operettjével lép fel. Az oroszok egy stúdióelőadást is hoznak: Bernard Slade Jövőre, veled ugyanitt! című komédiájának musicalváltozatát Stan Daniels zenéjével.

Különleges lesz Presgurvic Rómeó és Júlia című musicalje is, amely nemcsak a vendéglátóknak, hanem a bukaresti Ion Dacian Nemzeti Operettszínháznak is az egyik sikerprodukciója. A fesztiválon román és magyar énekes színészek együtt elevenítik meg a szerelmesek történetét.

A Kolozsvári Állami Magyar Opera társulata is Kálmán Imre-művel, A cirkuszhercegnővel vesz részt a fesztiválon, a nemzetközi operavilágban is jegyzett énekesek alakítják a főszerepeket.

A hagyományteremtő eseményt támogatja a fővárosi önkormányzat és a Nemzeti Kulturális Alap is, de a költségek jelentős részét saját forrásból, jegybevételekből fedezik.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Színház Programajánló Fesztivál Musical Opera, operett

Ajánlott bejegyzések:

  • Itt a legjobb nyárbúcsúztató gyerekfesztivál! Itt a legjobb nyárbúcsúztató gyerekfesztivál!
  • Mi történik a Rákóczi téren? Mi történik a Rákóczi téren?
  • Nagy dobásra készül az Álomvándorok Társasága Nagy dobásra készül az Álomvándorok Társasága
  • Budapesten mutatják be a világ legjobb gyerekfilmjeit Budapesten mutatják be a világ legjobb gyerekfilmjeit
  • Újra fesztivál lesz Kisvárdán Újra fesztivál lesz Kisvárdán

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr897917630

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard