Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Felvételt hirdet a MÚOSZ Újságíró Iskolája

Felvételt hirdet a MÚOSZ Újságíró Iskolája

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 06. 18.
Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

további bejegyzések a szerzőtől »

Jelentkezz az államilag elismert újságíró, fotóriporter és kiadványszerkesztő képzésre és csatlakozz a „bálintgyörgyösök" csapatához!

Azokat várják a MÚOSZ Bálint György Újságíró Iskolába, akiket érdekel, vonz, csábít az újságíró pálya, a fotóriporter vagy a laptervező, kiadványszerkesztő szakma. Akik a tankönyv mellett ülve, vagy a katedrán is a számítógépről és szenzációkról álmodoznak, képernyőre vagy a kamera mögé készülnek, de legfőképpen azt szeretnék tudni, arról szeretnének szóban, képben számot adni, milyen ez a világ, amiben élünk. Akik hisznek abban, hogy akárki akármit mond, bármennyire túlzsúfolt ez a pálya, a tehetség kiharcolja a lehetőségeket.

Az oktatást szombatonként 10-17 óráig, esetenként péntek délután tartják.

A MÚOSZ székházának utcafrontja
Magas szintű szakmai-technikai tudás, kiscsoportos oktatás
A webes foglalkozások (Photoshop, Illustrator, InDesign) helyszíne a Fontoló Stúdió. Az elméleti ismereteket rangos egyetemi tanárok, a gyakorlati képzést (írás, fotózás, kamerahasználat, vágás stb.) a szakma elismert munkatársai, a pályán rangot szerzett mesterek oktatják.

Gyakorlat, munkalehetőség
Az iskola vezetői egyéni konzultációval segítenek a kapcsolatépítésben, szerkesztőségi gyakorlatban, a továbblépésben.

OKJ-s szakmai bizonyítvány
A MÚOSZ Bálint György Akadémia augusztus végén induló szaktanfolyamain még a korábbi, kedvezőbb feltételekkel, viszonylag alacsonyabb áron, rövidebb idő alatt lehet államilag elismert OKJ-s szakmai bizonyítványt szerezni.

Médiatábor
A felvett hallgatók – a tervek szerint – augusztus 27-én a MÚOSZ reprezentatív tihanyi üdülőjében négy napos média táborázáson vesznek részt és itt nyitják meg hivatalosan a tanévet.

További információkért katt ide.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Sajtó Újságírás MÚOSZ Lavór Kossuth Könyvkiadó

Ajánlott bejegyzések:

  • Szavakkal festeni Szavakkal festeni
  • Az emberség ünnepe Az emberség ünnepe
  • Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
  • Fonós lemez lett az Év Jazz albuma Fonós lemez lett az Év Jazz albuma
  • Triolina Folk és Női vonások koncert Sukorón Triolina Folk és Női vonások koncert Sukorón

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr597919942

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása