Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Remeteként készült szerepére a színész

Remeteként készült szerepére a színész

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 09. 03.
Parti Nagy Lajos tárlatvezetése a Mai Manó Házban
2023-09-25 06:00:00

Október 1-jén 15 órakor Parti Nagy Lajos tart záró tárlatvezetést Féner Tamás:    „...a mi történt

Járdafesztivál, közösségi grillezés, élő könyvtár, gasztrotérkép és városi séták az őszi Külkörút menüjében
2023-09-22 06:00:00

A KÜLKÖRÚT szervezői idén ősszel is tartalmas és ingyenes programokkal várják a józsefvárosiakat és minden

Varázslatos könyvbemutatóval érkezik az új Harry Potter-könyv!
2023-09-21 06:00:00

A Harry Potter-rajongók legnagyobb örömére október 10-én egy újabb könyv érkezik. A világpremier napján egy

Új bemutatóra készül a Duna Művészegyüttes
2023-09-08 11:03:52

A Duna Művészegyüttes Apák és fiak - Táncelőadás Nagy Albert gyűjtései nyomán címmel készíti legújabb

további bejegyzések a szerzőtől »

A zord tennessee-i hegyvidéken barlangokban éjszakázva, almán és halon élve készült fel a Cormac McCarthy Child of God című regénye nyomán forgatott filmben játszott szerepére Scott Haze.

A színésznek egy társadalomból kivonuló, emberségéből teljesen kivetkőző férfit kellett alakítania a James Franco által rendezett produkcióban. A felkészülésről a velencei filmfesztiválon számolt be a versenyprogramban szereplő film hétvégi világpremierje előtt.



Ballard szerepére készülve Haze 88 kilóról 68 kilóra fogyott, miközben alma- és haldiétán tengődött három hónapon át Tennessee hegyei között. Elhagyatott vidéken álló házát alkalmanként barlangokra cserélte, ahol néha hálózsák nélkül aludt, míg a decemberi hideg be nem köszöntött.

"Sokszor barlangokban aludtam denevérek között. Őrület volt. Hagytam, hogy menjen minden a maga útján, együtt lógtam a hegyiekkel, de annyira elzártam magam a világtól, amennyire csak lehetett" - idézte fel a színész. Korábbi életéből csupán egy iPodot vitt magával, amire Eminem-számokat töltött fel.

Franco elmondta, hogy Haze a forgatáson már szerepét teljesen átélve, lefogyva, szakállasan, zilált külsővel jelent meg, és a munkák során egy percre sem esett ki Ballard szerepéből.

Forrás: Hirado.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Adaptáció Filmpremier

Ajánlott bejegyzések:

  • 5+1 női Star Wars karakter, akik példaképek lehetnek az új generációk számára is 5+1 női Star Wars karakter, akik példaképek lehetnek az új generációk számára is
  • Dokumentumfilm érkezik Dr. Goodall csimpánzmenedékéről Dokumentumfilm érkezik Dr. Goodall csimpánzmenedékéről
  • Margófeszt - Irodalom a kertben, koncertek a dombon Margófeszt - Irodalom a kertben, koncertek a dombon
  • Rumba - Több mint tánc Rumba - Több mint tánc
  • A Velencei Filmfesztiválon mutatkozik be Reisz Gábor új filmje A Velencei Filmfesztiválon mutatkozik be Reisz Gábor új filmje

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr167923008

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard