Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Új filmje miatt dühöng Tarantino

Új filmje miatt dühöng Tarantino

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 01. 22.
Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10
2025-10-21 17:46:53

A Kelemen Barnabás és Kokas Katalin hegedűművész-házaspár által alapított Fesztivál Akadémia  Budapest

Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
2025-10-16 10:34:26

Két olimpiai bajnok, Szász Emese és Fodor Rajmund is kilép a valóság kereteiből, hogy misztikus lényként

Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

további bejegyzések a szerzőtől »

A rendező bejelentette: félreteszi a következő filmjének szánt The Hateful Eight című westernt, mert annak forgatókönyve kiszivárgott.

A forgatókönyvíró-rendező erről kedden a Deadline.com hollywoodi hírportálnak számolt be, nem is titkolva, hogy mennyire felháborította és lesújtotta az eset. Tarantino kijelentette, hogy ezek után inkább maga publikálja a forgatókönyvet, nyomban neki is lát, hogy kiadót keressen."Befejeztem a forgatókönyvet, az első változatot, de a következő télnél hamarabb nem akartam leforgatni, vagyis csak egy év múlva" - mondta hozzátéve, hogy mindössze hat embernek adta át személyesen a szkriptet.

fotó: filmtekercs.hu
A hatok között volt a Django elszabadul egyik producere, Reggie Hudlin is, aki megengedte, hogy a házában egy ügynök is belenézzen. Tarantino hangsúlyozta, hogy ezt is árulásnak tekinti, de ez nem lett volna akkora baj, mert az ügynök nem jutott a végére.

Három színész, Michael Madsen, Bruce Dern és Tim Roth is megkapta a forgatókönyvet. Tarantino biztosra vette, hogy nem Roth szivárogtatta ki. A rendező szerint a legvalószínűbb, hogy Madsen vagy Dern ügynöke lehetett a forrás, aki szétküldte a forgatókönyvet Hollywoodban. Bár a szereposztásban Christoph Waltz neve is szóba került, Tarantino azt mondta, hogy az Oscar-díjas színész nem kapta meg a szöveget. A rendező közölte, hogy ha ennyire nem bízhat meg azokban, akinek kiadta a könyvet, akkor már nincs is kedve az egészhez. "Továbblépek a következő munkához. Van még tíz ilyen, ahonnan ez jött" - fűzte hozzá, de a Deadline.com kérdésére elismerte, lehet hogy még meggondolja magát.

A The Hateful Eight című készülő filmjéről Tarantino a múlt héten beszélt először a nyilvánosság előtt. Korábban csak azt említette meg, hogy a Django elszabadul után ismét egy western témájú produkción dolgozik. Az új filmet A hét mesterlövész című klasszikus western ihlette, ami Kuroszava Akira A hét szamuráj című ötvenes évekbeli alkotása nyomán született. A The Guardian szerdai beszámolója emlékeztetett arra, hogy a Django elszabadul forgatókönyve is kiszivárgott 2011 májusában.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Quentin Tarantino

Ajánlott bejegyzések:

  • Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna? Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
  • Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese
  • Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon
  • Őrült nap, őrült film: jön a Random! Őrült nap, őrült film: jön a Random!
  • Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr827930196

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard