Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Rádió
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Rádió
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Sziget 2014 – Íme a fellépők!

Sziget 2014 – Íme a fellépők!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 01. 24.
Művészek zárt ajtók mögött
2021-01-23 14:32:30

A Pesti Vigadóban bejárjuk Csíkszentmihályi Róbert kiállítását, az Urániában megtudjuk min dolgozik Gera

Azt hittem, hogy jókedved van – koncert a magyar kultúra napján
2021-01-22 19:38:45

Itt van Herczku Ágnes, Nikola Parov és Palya Bea – házigazda Novák Péter és az Etnofon! Tizenhárom

Herczku Ágival és Palya Beával ünnepel a Kultúrpart
2021-01-21 20:02:28

Január 22-én, pénteken, a magyar kultúra napján, a Kultúrpart 13. születésnapján a Novák Péter és az

Új kötetéről mesél Szabó T. Anna
2021-01-21 14:43:35

A Jókai Mór Művelődési Ház Facebook oldalán láthatjuk január 22-én 19:00-tól azt a beszélgetést, amelyben

további bejegyzések a szerzőtől »

A Queens Of the Stone Age, a Placebo és az Imagine Dragons is fellép a megszokotthoz képest egy héttel később, augusztus 11-én megnyitó Sziget fesztiválon.

A Queens Of the Stone Age, az új lemezzel visszatérő Placebo, a nemzetközi szakma által az év befutójának választott Imagine Dragons mellett a Brit Awardson négy kategóriában is nominált Bastille és az idei Szigetet záró fény- és tűzijátékshow keretei közt fellépett Calvin Harris is ott lesz a fesztiválon - közölték a szervezők.



A most bejelentett nevek között van továbbá a Klaxons, Stromae, a Starlight Girls és Laidback Luke is. "Jó döntésnek tűnik, hogy egy héttel csúsztattuk a Sziget dátumát, hisz már most jobb neveket tudunk bejelenteni, mint tavaly ilyenkor, és a kilátások is biztatóbbak" - idézi a közlemény Gerendai Károlyt, a Sziget főszervezőjét.

Azzal indokolták az új időpontot, hogy ha a Sziget - mint eddig - egy időben zajlana az egyesült államokbeli és japán fesztiválokkal, a sztárokat továbbra is nehéz lenne Európába csalogatni. Így nagyobb az esélye, hogy a kontinensen legyenek az éppen koncertturnén levő fellépők.

Újdonság az is, hogy a 2014-es fesztivál "nulladik" napján, augusztus 10-én nem csak egy koncert várja a közönséget, hanem teljes üzemben működve, egymást követik a nagyszínpadi koncertek. Ezen a napon lép fel például a Queens of the Stone Age.

Idén is a tavaly sikert aratott End Show zárja a Szigetet, a látványos esemény sztárfellépőjének a szervezők Calvin Harrist szerződtették.



Az Imagine Dragonsnak a napokban épp a Sziget programigazgatója adta át a nemzetközi szakzsűri által odaítélt Év Befutója díjat az European Festival Awards gáláján.

Szintén az aktuális sztárok közé tartozik a Bastille. Az alig négyéves zenekar első stúdióalbuma, a Bad Blood tavaly márciusban jelent meg.

A világszerte népszerű Placebo új lemeze, a Loud Like Love dalaival lép fel. Rajtuk kívül ott lesz az indie műfajt képviselő Klaxons, valamint a belga énekes-dalszerző Stromae, valamint Laidback Luke, napjaink egyik legpörgősebb holland lemezlovasa. Élőben hallhatja a Sziget közönsége a Starlight Girls csapatot is.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Koncert Budapest Zene Sziget Könnyűzene

Ajánlott bejegyzések:

  • Vörös angyal a kolostor kertjében Vörös angyal a kolostor kertjében
  • Így vár a Sziget 2019-ben Így vár a Sziget 2019-ben
  • Idén is ott a helyed a SZIGETEN! Idén is ott a helyed a SZIGETEN!
  • Karácsonyi köszöntés Miklósa Erikával és Novák Péterrel Karácsonyi köszöntés Miklósa Erikával és Novák Péterrel
  • Jön a Kultúrpart karácsonyi meglepetése! Jön a Kultúrpart karácsonyi meglepetése!

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr397930264

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. Megjöttek a meztelen hősnők
  4. A 10 legütősebb drogos film
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  7. Meztelenség és anatómia
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard