Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Kihívókra talált az Attraction

Kihívókra talált az Attraction

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 02. 19.
Magyar dallamok Japánban - A Cimbaliband sikere Oszakában
2025-07-03 18:13:45

A magyar népzene különleges hangzása, a cimbalom egyedisége és a Cimbaliband szenvedélye ragadta magával a

A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

további bejegyzések a szerzőtől »

Elözönlötték a magyar Attraction látványszínház tavalyi diadalából ihletet merítő külföldi előadók a Britain's Got Talent brit televíziós tehetségkutató vetélkedő idei sorozatát.

Az Attraction - amelyet már a tavalyi sorozat elődöntői után abszolút favoritként tartott számon a londoni fogadóipar és a brit sajtó - a világ egyik legnagyobb ilyen jellegű showműsorának júniusi döntőjében a legtöbb közönségszavazattal végzett az első helyen. A zsűrit és a közönséget bravúros árnyjátékával elbűvölő együttes lett az ITV kereskedelmi televízión sugárzott vetélkedő történetének első nem brit nyertese.



A The Sun - a legnagyobb brit bulvárlap - keddi beszámolója szerint a magyarok világraszóló sikere más külföldi előadókat is felbátorított arra, hogy szerencsét próbáljanak. A lap szerint az idei sorozat előzetes meghallgatásait valósággal elözönlötték a külföldiek, és többen tovább is jutottak a már élő adásban műsorra kerülő későbbi válogatókba.

A The Sun forrásai szerint a múlt heti londoni meghallgatásokon egyetlen nap öt külföldi előadó, illetve csoport lépett színpadra. Bemutatta tudományát egy szlovén xilofonművész, egy görög táncos, egy brazil énekesnő, egy orosz tánccsoport és egy cseh tűzakrobata.A lap felidézi mindazonáltal azt is, hogy a magyarok tavalyi győzelme vitákat is kavart, mivel többen megkérdőjelezték, hogy egy magát kifejezetten - még címében is - brit tehetségkutatóként meghatározó műsorban miért engedik meg külföldiek indulását.

A The Sun beszámolója szerint azonban Simon Cowell, a Britain's Got Talent producere, a zsűri főítésze az idei sorozatra benevező külföldiek többségének bemutatóit elragadtatással fogadta. Az elsősorban maró kritikáiról közismert Cowell az Attraction tavalyi győztes műsorát is felsőfokú jelzőkkel dicsérte. A magyarok diadalát hozó júniusi döntő után kijelentette: el sem tudta volna képzelni a finálé ennél jobb befejezését.


Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Anglia Tánc Tehetségkutató

Ajánlott bejegyzések:

  • Őseink útján - A cigány tehetség napja Őseink útján - A cigány tehetség napja
  • Kezdődik a 12. Sissi Őszi Tánchét Kezdődik a 12. Sissi Őszi Tánchét
  • Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes
  • Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben
  • Kárpát-medencei népek élő hagyománya a Zeneakadémián Kárpát-medencei népek élő hagyománya a Zeneakadémián

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr127931086

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard