Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Stand-up Tragedy a Rohamban

Stand-up Tragedy a Rohamban

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 04. 09.
A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában
2025-09-11 15:55:34

A Hagyományok Háza új évadában a magyar népi kultúra életerejét és gazdagságát ünnepli: tánc, zene

Cannes-tól Velencéig: nemzetközi sikerfilmek érkeznek a Mozinet Filmnapokra
2025-09-11 07:34:38

Fesztiválsikerek, friss magyar alkotások és különleges filmes élmények várják a közönséget a 15. Mozinet

Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban
2025-09-10 12:00:00

Fény, tudomány és művészet találkozása: a More Than Human című nemzetközi tárlat az emberi nézőpontot

VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
2025-09-10 09:49:39

Marics Peti és Valkusz Milán hatalmas bulival zárja az évet az Arénában – slágerek, meglepetésvendégek és

további bejegyzések a szerzőtől »

Jópofáskodásmentes monológokat hallhatunk szerda este a Roham bárban Csepeli R. Zoltán, Pálfalusi Zsolt és Gödri Bulcsu előadásában. A stand-up tragédiákat a Jazzin' the Box koncertje követi.

Mindazoknak, akiknek elege van az előrecsomagolt dumákból, a tükör előtt bemagolt, rebrandelt, madárlátta stand-up poénokból, rögtönözzünk személyes, közvetlen és szenvedélyes monológokat! Ráadásul: mindenkinek, akinek rángása van már az eurovízió versenydalaiból, megasztárduettekból, hozzunk zenét!


A Stand-Up Tragedy az egyéni világlátásra, a szokatlan összefüggésekre és analógiákra épülő személyes, szenvedélyes monológ. Intellektuális provokáció. A célja, hogy olyan nézőpontokból reflektáljon a környezetére, ahonnan más nem képes, addig feszítse a határokat, amíg lehetséges.

A Stand-Up Tragedy mindenkié. Közérdekű, közérthető és közvetlen.
A Stand-Up Tragedy nem vicces, hanem katartikus.

Három Stand-up Tragedy: Csepeli Zoli egzisztencialista szorongásból fakadó, társadalomkritikus-látásmódfejlesztő mentális erőnlétedzését Pálfalusi Zsolt laptop tragedyje viszi túlzásba, katarzisérzékenyeknek csak vezető jelenlétében! Majd Gödri Bulcsu hard talkja következik.

Mindezek után az ország egyik legatmoszférikusabb zenekara, a Jazzin' the Box progresszív jazz-pop koncertje fésüli helyre a makrancos idegszálakat. Pop ikonok jazz parafrázisai és jazz standardek groove, hip-hop és electro beatbox alapokra. A zenekar virtuóz könnyedséggel járja be ezt a sajátos zenei univerzumot. Életerős, sodró lendületű alapok és a lírai kifejezésmód különleges ötvözete teszi egyedülállóvá a Jazzin' the Box koncertjeit.
Stand-Up Tragedy + Jazzin' the Box
Happening

Időpont: 2014. április 9. szerda 19:00
Helyszín: Roham bár (1074 Budapest, Dohány utca 22.)

További információk a Facebook-eventnél.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Koncert Jazz Rendezvény Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
  • Elindult a nyárzáró fesztivál: Szirmai Marci adta át az első SZIN-karszalagot Elindult a nyárzáró fesztivál: Szirmai Marci adta át az első SZIN-karszalagot
  • Közel 70 program, koncertek és bartókos ízek: startol a 4. Bartók Feszt Közel 70 program, koncertek és bartókos ízek: startol a 4. Bartók Feszt
  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr847932694

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard