Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Nem mutatják be Aronofsky filmjét Kínában

Nem mutatják be Aronofsky filmjét Kínában

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 05. 09.
Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
2025-10-13 17:08:25

Vigh Bálint új független filmje, a KONEKT az önismeret és a traumafeldolgozás kérdéseit vizsgálja egy

Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin
2025-10-10 17:00:00

Megjelent az Artisjus első Dalszerző Bookazin kiadványa, amely több mint száz év magyar zenetörténetét

további bejegyzések a szerzőtől »

Nem kapott engedélyt a kínai bemutatásra a Noé című amerikai film, amelynek a gazdasági mellett vallási okai is lehetnek - írja a South China Morning Post hongkongi napilap.

Az amerikai mozikban hatalmas népszerűségnek örvendő, bibliai témájú film elutasítását hivatalosan nem indokolták. A kínai filmpiacon az elmúlt időszakban több nagysikerű hollywoodi filmet is bemutattak.



Az Amerika Kapitány - A tél katonája több mint 700 millió jüanos (25,2 milliárd forint) bevételt hozott, a május elején debütált A csodálatos Pókember második része pedig már az első napon 61,5 millió jüant (2,2 milliárd forint) hozott.

A Godzilla június közepén, a Transformers soron következő része, A kihalás kora várhatóan június végén debütál. Kína ugyanakkor évente csupán 34 külföldi filmet enged bemutatni a hazai vetítővásznakon, részben azért, hogy a hazai piacot segítse.

A Noé elutasításának vallási okai is lehetnek. A Hollywood Reporter szakmai lapnak név nélkül nyilatkozó forrás szerint egyértelműen ez áll a háttérben. A filmet korábban több muzulmán országban, így Indonéziában, Malajziában és az Egyesült Arab Emírségekben is tiltólistára tették.

A Paramount Stúdióban Darren Aronofszky rendezésében és Russell Crowe főszereplésével forgatott Noé az Egyesült Államokban eddig 100 millió dolláros, Oroszországban 32,8 millió dolláros, Brazíliában 23,4 millió dolláros jegybevételre tett szert.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Kína Vallás Filmpremier

Ajánlott bejegyzések:

  • Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna? Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
  • Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese
  • Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon
  • Őrült nap, őrült film: jön a Random! Őrült nap, őrült film: jön a Random!
  • Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr957933684

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard