Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Nyári Piknik Etyeken

Nyári Piknik Etyeken

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 06. 05.
A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

további bejegyzések a szerzőtől »

Itt a nyár, kezdődnek a kétnapos Piknikek! Június 7-8-án a nyár ízeivel várja látogatóit a Gasztrosétány. A zenei programról pedig a Szabó Balázs Bandája és Csemer Boglárka Boggie gondoskodnak.

Az évszaknak megfelelő specialitásokkal és programokkal készülnek a szervezők, mindkét nap 10 órától borkóstolók, gasztronómiai különlegességek, kézműves kiállítás és vásár, főzőverseny és KultúrFelhő gyerekliget várja a látogatókat.


Lesz malacsütés parázson, kapros túrós lepény, a legüdítőbb fröccsök és minden, mi szem szájnak ingere, az etyeki újhegyi és szépvölgyi borászok pedig nagyszerű vendégborászokat hívtak a Kárpát Medence egész területéről.

A szervezők gondoskodtak színvonalas kézműves és gasztronómiai kiállításról és vásárról, a gyermekeknek pedig számos izgalmas programról. Természetesen nem múlhat el igazi Etyeki Piknik főzőverseny és piknikkosárbérlési lehetőség nélkül.

A Rókusfalvy Birtokon az álllandó programok mellett kézműves foglalkozásokat és népi babakonyha-játszóházat is tartanak. A zenei aláfestésről szombaton 18 órától a Szabó Balázs Bandája gondoskodik, utánuk 20 órától a Kardos Band lép fel, akik másnap is biztosítják az örömzenét. Vasárnap 14.30-tól Alte Edecker Musikanten koncerten vehetünk részt, 17 órától pedig Csemer Boglárka Boggie-t hallhatjuk.


Az Etyek Pincefesztivál hagyományát kívánják folytatni a szervezők az Etyeki Pikniken is. A Magyar Borászok Labdarúgó-válogatottja kihívta a Magyar Országgyűlés válogatottját egy barátságos mérkőzésre. A BorÁszok a parlament válogatottjával már 11. alkalommal csapnak össze június 7-én szombaton, 15 órakor az etyeki Molnár Béla Sportcentrum pályáján. A parlamenti válogatott várhatóan Budai Gyulával, Csampa Zsolttal, Papcsák Ferenccel, Szatmáry Kristóffal a soriban lép majd pályára, sőt a szervezők reménye szerint Kövér László házelnök úr is erősíti őket.

Az erősítésre szükség is lehet, hiszen a BorÁszok önbizalmát erősítheti, hogy a hétvége óta kétszeres EB ezüstérmesnek mondhatják magukat. A svájci borász labdarúgó-Európa-Bajnokság döntőjében végül hosszabbításban 3:2-re a német válogatott győzött, de azt az ellenfelek is elismerték, hogy a magyar csapat az egész torna alatt kiemelkedően játszott, kizárólag ünneplésre van tehát ok.

Részletes program a hétvégi piknikről itt.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Koncert Rendezvény Bor Etyek Gasztro Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Járdafesztivál, közösségi grillezés, élő könyvtár, gasztrotérkép és városi séták az őszi Külkörút menüjében Járdafesztivál, közösségi grillezés, élő könyvtár, gasztrotérkép és városi séták az őszi Külkörút menüjében
  • Bartók Feszt' - A te negyeded, a te ritmusod! Bartók Feszt' - A te negyeded, a te ritmusod!
  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció
  • Class & Roll – A Quimby és a Danubia Zenekar közös koncertfilmje Class & Roll – A Quimby és a Danubia Zenekar közös koncertfilmje

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr717934540

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard