Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Bemutatták a színész utolsó filmjét

Bemutatták a színész utolsó filmjét

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 07. 25.
Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

Baby Queen - Solére himnusza az újrakezdéshez
2025-07-07 16:00:00

Solére friss szerzemény egyszerre kacér és mélyen személyes, és olyan erőt sugároz, ami a legnehezebb

Tűvel írt történetek – Elismerések a legszebb magyar hímzéseknek
2025-07-07 10:54:24

Rekordszámú alkotással zajlott le a 2025-ös Kisjankó Bori Országos Hímzőpályázat. A legszebb kézimunkák

további bejegyzések a szerzőtől »

Philip Seymour Hoffman idén februárban halt meg. Július 22-én tartották utolsó filmjének premierjét New Yorkban. A pszichológiai thriller témája a terrorizmus.

Az A Most Wanted Man (magyarul Az üldözött) című film két női szereplője színészkollégájáról emlékezett meg a bemutatón.

„Ő a valaha élt egyik legnagyobb színész. Nagy veszteség a világnak. Ebben a filmben is nagyszerűt alakított" – mondta Rachel McAdams.

Willem Dafoe, Rachel McAdams, Anton Corbijn rendező és Philip Seymour Hoffman (Fotó: zimbio.com)

„Az egyik legnagyobb volt, hihetetlen színész. Évekkel ezelőtt már dolgoztunk együtt. Mindig is szerettem volna valami jó sztoriban együtt játszani vele, és végül sikerült. Hálás vagyok, hogy együtt dolgozhattam vele" – emlékezett Robin Wright.

A történet az ismert kémregény író, John Le Carre egyik regényén alapul. Egy Németországba menekült csecsen-orosz emigráns áll a középpontjában, Hoffman egy olyan kémet alakít, aki hisz abban, hogy ez az ember segíthet eljutni veszélyes terroristákhoz. A film nehéz témát dolgoz föl, a hangulata mégis viszonylag optimista maradt.

Fotó: screencrush.com

„A rendező valahogyan könnyedén, sőt viccesen tudta kezelni a történetet, miközben a képi világa elég kemény" – mesélte a színésznő, Rachel McAdams.

A filmet július 25-én mutatták be az amerikai mozikban, Magyarországon augusztus végétől lesz látható.



Forrás: Euronews

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Thriller Philip Seymour Hoffman Terrorizmus Filmpremier

Ajánlott bejegyzések:

  • Az első amerikai űrhajósnő élete Az első amerikai űrhajósnő élete
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével
  • David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért
  • Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez
  • Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr797936200

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard