Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Így fejleszthetjük a szervezetünket

Így fejleszthetjük a szervezetünket

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 09. 18.
Magyar dallamok Japánban - A Cimbaliband sikere Oszakában
2025-07-03 18:13:45

A magyar népzene különleges hangzása, a cimbalom egyedisége és a Cimbaliband szenvedélye ragadta magával a

A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

további bejegyzések a szerzőtől »

Van egy akkreditált képzés Kispesten, melynek jótékony hatását a közművelődésben és közszolgáltatásban tevékenykedő szervezetek mellett azok a cégek is megtapasztalhatják, akiknél nem úgy működnek a dolgok, ahogy szeretnék.

Sokan vannak, akik az intézményükben, cégüknél már feltették a következő kérdéseket: Vannak törvényszerűségek a szervezeti működésben? Ez csak velünk történik meg? Más is keresztülment már ilyen krízisen? Miért nem elég sikeresek a szervezeti változások, fejlesztések? Miért nem történnek meg a közös döntések ellenére sem a szükséges szervezeti változások? Hogyan tudnám tudatosabban menedzselni szervezetemet? Mi lesz a szervezettel, ha én már nem fogok itt dolgozni?

Valljuk be őszintén, mi is feltettük már ezeket a kérdéseket, de általában nem tudtunk kielégítő válasszal szolgálni. Talán azért, mert egy cégnek/intézménynek a vezetése illetve a munkafolyamatok sokfélesége számtalan feladatot ró a vezetőkre és az alkalmazottakra egyaránt. Be kell látnunk, hogy külső segítség nélkül – a tapasztalataink ellenére – a változásokat ritkán tudjuk hatékonyan lemenedzselni. Tudjuk, hogy fontos a stratégia, a marketing, a humán erőforrás-fejlesztés, hogy rendszerben tudjunk gondolkozni, de ritkán jutottunk el odáig, hogy cselekedjünk. A kispesti intézményben most egy olyan képzés indul, mely orvosolni tudja a felmerülő problémáinkat.

Novemberben a KMO Művelődési Házban lehetősége lesz, hogy megoldódja a szervezetében felmerő problémákat. Ez a képzés sok ember és intézmény életét változtatta meg. Nézzünk pár véleményt, a KMO képzésen résztvevő személyektől:

„Rá kellett jönnöm, hogy az életben sablonokat és sztereotípiákat használok, pedig rengeteg lehetőség van a változtatásra, jobbá tételhez. A szervezet nem csak intézményeket jelölhet, hanem a családot is, mint egy apróbb szervezetet, ahol szintén alkalmasak a tanult szervezet fejlesztési módszerek.”

„A képzés sokkal több információt adott, mint amire számítottam. A gyakorlatban nagyon jól alkalmazható módszereket ismertem meg. A csoportos feladatok megoldása során rengeteg innovatív ötlet fogalmazódott meg bennem. Kézzelfogható tudással megyek haza.”

„Nekem ez a képzés tudást, együttműködési kompetenciát, újfajta szemléletmódot, látásmódot és barátokat adott.”

Képzés kezdési időpontja: 2014. november 18.
Jelentkezési határidő: 2014. november 7.
Képzés helye: KMO Művelődési Ház (1191 Budapest, Teleki u. 50.)

Bővebb információ és jelentkezés:
Csóka Eszter, +36-20-375-4417, csokaeszter@kmo.kispest.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Oktatás Lavór Kispesti Munkásotthon Művelődési Ház

Ajánlott bejegyzések:

  • „Ennyike?” – A kérdés, amit nem lehet megkerülni „Ennyike?” – A kérdés, amit nem lehet megkerülni
  • Cseh Lászlóval úszhat, aki elindul a MOL Campus Öbölúszáson Cseh Lászlóval úszhat, aki elindul a MOL Campus Öbölúszáson
  • Az első amerikai űrhajósnő élete Az első amerikai űrhajósnő élete
  • A sztárok fotósa, a város fia – Szipál Márton előtt tiszteleg Debrecen A sztárok fotósa, a város fia – Szipál Márton előtt tiszteleg Debrecen
  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr177937960

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard