Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Budapesten lép fel Kylie Minogue

Budapesten lép fel Kylie Minogue

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 10. 18.
Jön a testvérzenekarok fesztiválja!
2023-01-29 22:04:37

A Bihari Akácfa utcai kapualjából számtalan zene formáció bújt elő az évtizedek folyamán, február 11-én az

Exkluzív koncertre készül a magyar supergroup
2023-01-25 19:54:37

Február 1-én a Chemin Neuf lép fel a BMC Opus Jazz Clubjában. Nem mindennapi koncertélményt ígér a

Ambient a troposzféra határáról
2023-01-25 11:00:56

Új albummal és klippel jelentkezik a kísérletező kedvű billentyűs, Grócz Bence. A Konkoi szólóprojekt

Az év írója szerint Budapest valamit nagyon tud
2023-01-23 19:53:19

Szilágyi Zsófia Emma elsőkönyves szerző kapta a 2022-es Arany Medál díjat az Év Írója kategóriában. Vele

további bejegyzések a szerzőtől »

Új, Kiss Me Once című turnéja keretében szombaton a Papp László Budapest Sportarénában ad koncertet az énekesnő. A szeptemberben, Liverpoolban indult koncertsorozat 16 országban összesen 31 show-ból áll.

Kylie Minogue turnéja új albumát, a Kiss Me Once tavasszal jelenik meg világszerte. Az énekesnő négy év után jelentkezett stúdióalbummal, és az új lemezen producerként is dolgozott Sia Kate Isobelle Furler oldalán. Az albumon közreműködött Pharrell Williams, Ariel Rechtshaid és Greg Kurstin is. Budapesten már pénteken megkezdődik a színpad építése, amiben 95 magyar is részt vesz. Három kosaras darura és öt targoncára van szükség az építés, illetve a bontás során, csak a színpad fölé mintegy 45 tonnányi felszerelést függesztenek fel - közölte a szervező Live Nation az MTI-vel. A felszerelést húsz kamion, hét busz és négy teherautó szállítja a turnén.



Kylie Minogue várhatóan 20 óra 30 perckor lép a Sportaréna színpadára kétórás showjával, amelyben ködgépet, lézereffektet, stroboszkópot és konfettiágyút is használnak. A hatfős kísérőzenekar mellett három vokalista és 16 táncos működik közre a koncerten.

A Grammy-díjas, és a Brit Awards-ot is elnyert popénekesnő, dalszerző, színésznő 1968-ban született az ausztráliai Melbourne-ben. A nyolcvanas években tinédzserként egy ausztrál szappanoperában, a Szomszédokban láthatta a közönség. Popkarrierje 1987-ben indult, akkor tört be a brit és az amerikai slágerlisták élvonalába Locomotion és I Should Be So Lucky című dalával. Csaknem ötven dala járta meg a brit toplistát, és közben divatikon, tervező, vállalkozó és jótékonysági nagykövet is lett. Legnagyobb slágerei: Hand On Your Heart (1989), Tears on My Pillow, Better the Devil You Know (1990), a Spinning Around (2000), a Can't Get You Out of My Head (2001), Slow (2003). Eddigi pályafutása során több mint 70 millió albuma kelt el világszerte. Saját stílusát a kilencvenes évekre alakította ki, 2005-ben mellrák miatt megoperálták, nem sokkal később a betegséget legyőzve visszatért a színpadra.

Forrás: Hirado.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Koncert Budapest Zene Kylie Minogue

Ajánlott bejegyzések:

  • Kisöprik a Bartók Béla utat Kisöprik a Bartók Béla utat
  • Jön a testvérzenekarok fesztiválja! Jön a testvérzenekarok fesztiválja!
  • Lövedékek helyett zenélő golyók Lövedékek helyett zenélő golyók
  • Happy Birthday Mr. Lencsés! Happy Birthday Mr. Lencsés!
  • Különös koncerten találkozik a két legenda Különös koncerten találkozik a két legenda

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr127938834

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard