Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Megvan Hollywood új álompárja!

Megvan Hollywood új álompárja!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2015. 06. 18.
Készül a nagy kútba ugrás
2023-01-31 21:11:16

Újra hatalmas vállalkozásba kezdenek a digitális hermeneutikusok. Még lehet csatlakozni! A MűGond

Jön a testvérzenekarok fesztiválja!
2023-01-29 22:04:37

A Bihari Akácfa utcai kapualjából számtalan zene formáció bújt elő az évtizedek folyamán, február 11-én az

Exkluzív koncertre készül a magyar supergroup
2023-01-25 19:54:37

Február 1-én a Chemin Neuf lép fel a BMC Opus Jazz Clubjában. Nem mindennapi koncertélményt ígér a

Ambient a troposzféra határáról
2023-01-25 11:00:56

Új albummal és klippel jelentkezik a kísérletező kedvű billentyűs, Grócz Bence. A Konkoi szólóprojekt

további bejegyzések a szerzőtől »

Hollywood két legnagyobb sztárja végre közös filmet forgat. Zöld utat kapott ugyanis a Sonytól a Passengers című nagyköltségvetésű sci-fi, melynek főszerepeit Jennifer Lawrence és Chris Pratt alakítják majd.

Hollywood jelenlegi két legnagyobb sztárját szerződtette le a Sony a legújabb szuperprodukciójuk főszerepére. A tavalyi évben Chris Pratt a Lego-kalandnak és a Galaxis őrzői-nek köszönhetően a legjobb befektetésnek bizonyult a férfiak mezőnyében, míg a nőknél Jennifer Lawrence vitte a prímet. A színésznő nevével fémjelzett az Éhezők viadala legutóbbi két része 2013-ban és 2014-ben is az adott év legnagyobb bevételű filmje lett.

A két sztár szerződtetésének érdekessége, hogy míg Pratt 12 millió dollárt kap a filmért, addig Lawrence-nek ennek közel kétszerese, 20 millió dollár üti a markát, és további 30 százalék részesedésre számíthat a film bevételeiből.

Fotó: screencrush.com

Mivel a főszereplők szerződetése csak önmagában 30 millió, így nem meglepő, hogy a produkció teljes költségvetése is csillagászati összeg. A teljes büdzsé 150 millió dolláros. Ekkora összegnél természetesen a kockázat is elég magas, elég csak az utóbbi hónapok olyan nagyköltségvetésű filmjeinek bukásaira gondolnunk, mint a Holnapolisz (George Clooney), vagy a Jupiter felemelkedése (Channing Tatum, Mila Kunis), melyekben szintén A-listás sztárokat láthattunk a főszerepekben.

A Sonynak bizakodásra adhat okot Christopher Nolan nagyszabású sci-fijének tavalyi sikere (Csillagok között), de Alfonso Cuaron Gravitáció-ja is remekül teljesített.

A Passengers története szerint egy utasszállító űrhajó egy távoli bolygó felé tart több ezer emberrel a fedélzetén. Az egyik hálókamra meghibásodása miatt egy férfi (Chris Pratt) 90 évvel a tervezett érkezés előtt felébred. Ahogy telik az idő, szembe kell néznie az öregedéssel, és azzal, hogy magányosan fog meghalni, végül azonban úgy dönt, felébreszt egy másik utast (Jennifer Lawrence).

A filmet a Kódjátszma direktora, Morten Tyldum rendezi. A Passengers forgatási munkálatai szeptemberben kezdődnek meg.



Forrás: Magyar Film Adatbázis

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Hollywood Jennifer Lawrence Forgatás

Ajánlott bejegyzések:

  • De mégis, mik voltak '22 legjobb filmjei? De mégis, mik voltak '22 legjobb filmjei?
  • A halálba is követte szerelmét a leghosszabb éjszakán A halálba is követte szerelmét a leghosszabb éjszakán
  • Hamarosan átadják az Arany Medál-díjakat Hamarosan átadják az Arany Medál-díjakat
  • A dunai az ideális, a sivatagi már túl puha A dunai az ideális, a sivatagi már túl puha
  • Ők kapták a Nemzet Művésze elismerést Ők kapták a Nemzet Művésze elismerést

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr227945098

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard