Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Berontott egy férfi a szegedi előadásra

Berontott egy férfi a szegedi előadásra

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2015. 07. 13.
Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

Baby Queen - Solére himnusza az újrakezdéshez
2025-07-07 16:00:00

Solére friss szerzemény egyszerre kacér és mélyen személyes, és olyan erőt sugároz, ami a legnehezebb

Tűvel írt történetek – Elismerések a legszebb magyar hímzéseknek
2025-07-07 10:54:24

Rekordszámú alkotással zajlott le a 2025-ös Kisjankó Bori Országos Hímzőpályázat. A legszebb kézimunkák

további bejegyzések a szerzőtől »

A Szegedi Szabadtéri Játékok Abigél musical előadása alatt váratlanul besétált egy férfi, akit feltehetően nemrég engedtek ki a kórházból, a kezén volt ugyanis a betegkarszalag, illetve nála volt a zárójelentése.

„Épp a Gina szerepét alakító Vágó Zsuzsi és a matulás lányok jelenete ment, a színészek döbbenten abbahagyták a játékot. Láthatóan nem akartak hinni a szemüknek. A férfi egy papírlapot lobogtatott a kezében, nem lehetett tudni, hogy mit akar. A színpad bal széléről a Kalmár tanár urat alakító Homonnay Zsolt, a jobb oldalról Herczeg Tamás fesztiváligazgató sietett a színpadra, végül utóbbi – miután néhány szót váltott vele – dulakodás nélkül, nyugodtan lekísérte a férfit a nézőtér mellé. Közben a közönség egy része nevetett, mások háborogtak, hogy hol vannak ilyenkor a biztonsági emberek. Mindez gyorsan történt, a musical előadása csak egy-két percre állt le, amint lekísérték a színpadról a férfit, a szereplők azonnal ott folytatták a játékot, ahol abbahagyták” – tudósított a Szegeden történtekről a delmagyar.hu.


Herczeg Tamás, a Szegedi Szabadtéri Játékok igazgatója elnézést kért a nézőktől a kellemetlenségért, majd elmondta, hogy fel fogja bontani jelenlegi szerződését azzal a biztonsági szolgálattal, amelynek a pénteki eseményt kellett volna szakszerűen felügyelnie.

Az igazgató tudatta, hogy a színpadra feljutott férfi pszichiátriai kezelés alatt állt. Herczeg továbbá azt hallotta, hogy a férfit aznap este háromszor vitték be a pszichiátriára, az utolsó alkalommal azonban megszökött a betegszállítóból.

Forrás: librarius.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Színház Abigél Szegedi Szabadtéri Játékok

Ajánlott bejegyzések:

  • Brasch Bence játssza Porthost a Szegedi Szabadtéri Játékokon Brasch Bence játssza Porthost a Szegedi Szabadtéri Játékokon
  • Hét előadás érkezik idén a Szegedi Szabadtéri Játékok újszegedi színpadára Hét előadás érkezik idén a Szegedi Szabadtéri Játékok újszegedi színpadára
  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája
  • Két jubileum – egy rendhagyó évad! Két jubileum – egy rendhagyó évad!

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr947945748

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard