Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Óriási nyomás nehezedik Jennifer Lawrence-re

Óriási nyomás nehezedik Jennifer Lawrence-re

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2015. 08. 03.
„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

Etnofon az I. OniFeszt-en
2026-06-26 23:11:44

Az Óbudai Népzenei Iskola háromnapos zenei fesztiváljának, az I.OniFeszt-nek volt vendége június 22-én

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

további bejegyzések a szerzőtől »

Alig két hete, hogy kiderült, Az éhezők viadala sztárja alakítja a rendező nélkül maradt The Rosie Project főszerepét, a legfrissebb hírek szerint Richard Linklater töltheti be a megüresedett rendezői pozíciót.

Miután a Lego-kaland rendezőpárosa, Phil Lord és Christopher Miller kiszállt a projektből, hogy belevessék magukat az önálló Han Solo-film munkálataiba, a Sony Richard Linklatert szemelte ki a produkció élére. A rendező egyébként éppen rá is ér, ugyanis a közelmúltban fejezte be Sráckor 'spirituális' folytatásának tekinthető Everybody Wants Some forgatását, mely 2016. áprilisában kerül majd a mozikba.

A kép forrása: thereadingroom.com

A The Rosie Project Graeme Simison azonos című regényének adaptációja. A történet főhőse egy Asperger-szindrómás genetikusprofesszor, Don Tillman, aki szomszédasszonya noszogatására úgy dönt, hogy feleséget keres magának. A férfi, hogy megtalálja álmai megbízható, absztinens és nem dohányzó nőjét egy kérdőívet állít össze, azonban minden a feje tetejére áll, amikor betoppan az életébe Rosie (Jennifer Lawrence).

A film egyelőre nem kapott premierdátumot.



Forrás: Magyar Film Adatbázis

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Vígjáték Jennifer Lawrence Rendező Színészek Adaptáció

Ajánlott bejegyzések:

  • Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna? Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
  • Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese
  • Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon
  • Őrült nap, őrült film: jön a Random! Őrült nap, őrült film: jön a Random!
  • Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr687946294

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása