Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Végleg kiszáll a filmes a Star Warsból

Végleg kiszáll a filmes a Star Warsból

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2015. 08. 17.
Kezdődik a licit a Balatonnál
2022-08-08 15:50:44

Hamarosan indul a vetélkedés Züzü kegyeiért. Csók István a francia impresszionisták hatása alatt

Újra akcióba lendül Pityke és Marcipán!
2022-08-07 08:49:22

Portréfilm készül a legendás rajzfilmsorozatot megalkotó Maros Zoltán animációs rendező munkásságáról.

Különleges koncertre készül a négy fiatal magyar muzsikus
2022-08-05 12:34:07

Augusztus 18-án lép fel az Opus Jazz Clubban a Szakcsi Lakatos Róbert Quartet. A csapat vadonatúj

Nekik jutalom velünk lenni
2022-08-04 11:40:52

Az  UtcaSzAK nak köszönhetően olyan gyerekek és felnőttek hoznak létre előadásokat immár másfél évtizede

további bejegyzések a szerzőtől »

Több mint egy tucat exkluzív fotó érkezett a Star Wars VII-hez, miközben az is kiderült, hogy a hetedik rész rendezője, J.J. Abrams a híresztelésekkel ellentétben mégsem vállalja a kilencedik epizódot.

Múlt héten érkezett meg az első nemzetközi TV szpot a Star Wars héthez, melyet tegnap az EW címlapja és további egy tucat exkluzív fotó követett, kiderült, hogy a Disney megkegyelmezett a magyaroknak, így mi is a premierrel egy időben láthatjuk az Ébredő erőt, és az is hivatalossá vált, hogy a franchise hetedik részét rendező J.J. Abrams nem tér vissza a kilencedik epizódra. A Jurassic World forgatókönyvíró-rendezőjére, Colin Trevorrowra bízta a Disney filmstúdió a Star Wars IX. epizódjának megrendezését - osztotta meg értesülését a BBC News vasárnap.

A kép forrása: Entertainment Weekly / mafab.hu

Azt már jó ideje tudni lehet, hogy a nyolcadik rész forgatókönyvét Rian Johnson írja, és a rendezői széket is ő foglalhatja el, azonban az elmúlt hónapokban szárnyra kaptak a pletykák, melyek szerint Abrams visszatérhet a trilógia záróepizódjára. Bár még viszonylag messze van az Ébredő erő premierje, az eddig látottak alapján sok Star Wars rajongó szerette volna, ha elvállalja a kilencedik részt, az erről szóló híreszteléseket azonban a direktor maga cáfolta meg.

„Nem, nem én fogom rendezni a Star Wars IX-et, bár ettől még nagyon irigykedni fogok arra, aki megkapja a lehetőséget, hogy ilyen csodálatos csapattal dolgozzon” – árulta el az EW-nek adott interjújában.

A kép forrása: Entertainment Weekly / mafab.hu

Az űreposz IX. részének premierje 2019-re várható, de a film előkészítése már idén elkezdődik - hangzott el a Disney D23 szórakoztatóipari bemutatóján, szombaton. A Star Wars: Az ébredő Erő december 18-án debütál a hazai mozikban.



Forrás: Magyar Film Adatbázis

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Star Wars Film Sci-fi Rendező Disney Studio

Ajánlott bejegyzések:

  • Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix! Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix!
  • Az idegenek raboljanak el vagy a saját apád? Az idegenek raboljanak el vagy a saját apád?
  • A nagyság átka A nagyság átka
  • Előbb-utóbb a high-tech koporsóban is elfogy a levegő Előbb-utóbb a high-tech koporsóban is elfogy a levegő
  • Így tartsd életben a sárkányodat Így tartsd életben a sárkányodat

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr627946594

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard