Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Itt a nagy nap: az állatok is készülődnek

Itt a nagy nap: az állatok is készülődnek

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2015. 11. 01.
A világzenére fókuszál Szigetvár
2022-05-18 21:42:00

Lakatos Mónika elmesélte, mit érez egy friss Kossuth-díjas, viszont Sündi sajnos nem árulta el, mi a világzenei

Meteoritok a Duna-parton
2022-05-18 11:33:32

Napra pontosan a művész 80. születésnapján nyílt meg a Pesti Vigadó földszinti kiállítóterében Geszler

Megnyílnak a titokzatos kapuk
2022-05-16 21:04:15

Június 10-én, 18:00-tól a népi fúvós hangszerek virtuóz mestere, Szokolay Dongó Balázs adja elő  Fohász c.

Különös szeánszok egy budai villában
2022-05-15 16:39:05

Rejtélyes alakok, túlbuzgó túlvilág, szellemek és a főváros hangulata a Boszorkányház című új magyar

további bejegyzések a szerzőtől »

A globalizációnak köszönhetően már nem csak az angolszász kultúrákban ünneplik a Halloweent, henem szinte minden országban, sőt, már az állatvilágban is, legalábbis erről tanúskodnak Liz Climo képei.

Kezdjük megszokni a Halloweent, ahogy tettük ezt annak idején a Valentin-nappal is, bár kétségtelenül ez utóbbi olcsóbb, és nem a virág- és plüssajándék biznisz szektor képviselőinek hizlalja a pénztárcáját, hanem az őstöktermelők malmára hajtja a vizet. Lassan majd a jelmezkölcsönzősöknek sem abból az évi egy farsangból kell megélniük, bár 'hál istennek még mindig élen járunk a szülői-gyermeki kreativitásban, ami az hűtősdobozból készült R2D2-ket, vagy a tüllfüggönyben lejtő hercegnőket illeti. Hisz valljuk be, jelmezbe öltözni, valaki másnak látszani jó! Így vannak ezzel Liz Climo illusztrátor állatkái is, akik minden ötletet bedobnak, csak hogy egy jó jelmezt hozzanak össze Halloweenra. És ha egyedül nem megy, hát segítenek egymásnak!







Liz Climo Amerikában élő grafikus és illusztrátor, főállásban a Simpson család egyik rajzolója, de szerencsére marad elég szabadideje ahhoz, hogy rajzoljon és blogoljon. Nézzétek meg a többi munkáját is!

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Amerika Halloween Grafika Ünnepek Halottak napja Állatvilág Képző

Ajánlott bejegyzések:

  • Szunyoghy András és a titokzatos műterem Szunyoghy András és a titokzatos műterem
  • Az árnyalatok mestere Az árnyalatok mestere
  • Gyulai Líviusz és a valóra vált képzelet Gyulai Líviusz és a valóra vált képzelet
  • A világ hever a lábai előtt, mégis boldogtalan A világ hever a lábai előtt, mégis boldogtalan
  • Feltárul a Kodály-köröndön túli világ Feltárul a Kodály-köröndön túli világ

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr598045000

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  7. Meztelenség és anatómia
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard