Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Olaszország kulcsa

Olaszország kulcsa

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2016. 07. 14.
Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
2026-01-14 12:12:04

„A Fesztivál Akadémia Budapest generációkat és 40 országot összekötő folyamatosan fejlődő, egész évben

Fonós lemez lett az Év Jazz albuma
2026-01-09 14:38:41

Az Év jazz albuma elismerést kapta a jazz.hu szavazóitól a Juhász Gábor Trió feat. Holló Aurél: Stories From

A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén
2026-01-06 13:34:34

Koncertkavalkád és ikonikus művek magyar hegedűművészek kiválóságainak előadásában – 2026-ban első

Triolina Folk és Női vonások koncert Sukorón
2025-12-16 19:45:27

Különleges és felemelő élményben lehet része azoknak, akik december 20-án Sukoróra látogatnak. Az utolsó

további bejegyzések a szerzőtől »

Sokak szerint nem sziget, hanem önálló kontinens. Ha földrajzilag nem is, kulturális értelemben mindenképpen az: Szicília egy olyan különleges világ, amit látni kell!

A három tenger által körülölelt Szicília, Olaszország legnagyobb szigete életre szóló élményekkel várja az ide látogatókat: Európa legnagyobb működő vulkánjának, az Etnának látványa, a tengerparti fürdőzés, az azúrkék tenger, Taormina, Catania és Siracusa felfedezése, a remek borok és finom sajtok kóstolgatása. A sziget kulturális emlékei mellett csodálatos természeti szépségekben is gazdag, ahol a tengerpartot pompás pálmák, kaktuszok teszik varázslatossá, s ahol még az autóutakat is lélegzetelállító színpompájú, illatú leanderek övezik.

A sziget látnivalóiról a Kultúrpart Rádióadásában Katona Attila idegenvezetővel beszélgettünk:

A rovat támogatója az

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Olaszország Utazás on-air Turnébusz

Ajánlott bejegyzések:

  • A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén
  • „Bartókkal Európáért” – nagyszabású fesztivállal indul a Concerto Budapest évada „Bartókkal Európáért” – nagyszabású fesztivállal indul a Concerto Budapest évada
  • Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár
  • Concerto Mesteriskola Albrecht Mayer oboaművésszel Concerto Mesteriskola Albrecht Mayer oboaművésszel
  • Mozart-nap 2025 Mozart-nap 2025

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr568889328

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard