Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Itt vannak a legtehetségesebb zenészek

Itt vannak a legtehetségesebb zenészek

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2017. 04. 24.
„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

Etnofon az I. OniFeszt-en
2026-06-26 23:11:44

Az Óbudai Népzenei Iskola háromnapos zenei fesztiváljának, az I.OniFeszt-nek volt vendége június 22-én

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

további bejegyzések a szerzőtől »

Eljött a nagy nap a tanítványok számára: április 27-én mesterükkel léphetnek fel a MOM Kult színpadán.

Dányi Diaána

A Snétberger Zenei Tehetség Központ példaértékű missziója szerint immáron hetedik éve igyekszik a határainkon innen és túl felkutatni a leghátrányosabb helyzetben élő különleges zenei tehetségeket, akik a jazz és klasszikus zene területén kapnak személyre szabott képzést a központban. A Snétberger Ferenc által összeállított tavaszi koncerten a diákok legkiforrottabb produkciói, a legtehetségesebb tanítványok, valamint Snétberger Ferenc mellett több ismert művésztanár és vendégelőadó lép színpadra a MomKultban. A jegybevételt a Snétberger Zenei Tehetség Központ működésére fordítják.

A központban egy éven át 12 hetes bentlakásos kurzusok és hétvégi oktatások keretében Magyarország elismert művésztanárai igazodnak a diákokhoz – előképzettségüknek megfelelő, személyre szabott hangszeres, zenekari és elméleti oktatással.  A kurzusok végén zárókoncerteket tartanak, ám a legnagyobb presztízsű és a legmagasabb színvonalú a tavaszi, évfolyamzáró koncert, ahol a növendékek egy különleges műsorral lépnek színpadra. Programját az alapító Snétberger Ferenc állítja össze: azokat a zenekarokat választja ki, akik a közönség számára a legszínvonalasabb, kiforrott produkciókat tudják bemutatni. „A tavaszi koncertre való bekerülés diákjaink számára a legnagyobb kihívás és a legnagyobb elismerés az évben.”

„Az idei programot nemcsak a komolyzene megszokott könyvtárából állítjuk össze: átiratok, vagy ritkábban játszott kamara művek is elhangzanak; a jazz, a népzene és a világzenei műfajok mellett pedig megjelennek diákjaink és tanáraink saját szerzeményei, hangszerelései is.” A koncerten Snétberger Ferenc mellett meglepetés vendégként számos művésztanár, elismert előadóművész mutatja meg a zene és a diákok iránti elkötelezettségét.  A Snétberger Zenei Tehetség Központ köszöni, ha eljönnek és jegyvásárlásukkal támogatják működését!

A Kultúrpart rádióműsorában Snétberger Ferenc mesélt a fellépésről:

A központ tanárai: Snétberger Ferenc alapító-művészeti igazgató, László Attila, Barcza Horváth József, Fabian Leu, Szendőfi Péter, Toni Snétberger, Szőke Nikolett, Lamm Dávid, Tóth Mátyás, ifj. Szakcsi Lakatos Béla, Tzumó Árpád, Rozsnyói Péter, Vörös Attila, Antal Tibor, Balázs János, Csík Laura, Lakatos György, Hajas Szilárd, Mártony Zsuzsanna

A koncert időpontja: MomKult 2017. április 27. 19:00

További információk itt találhatók.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Koncert Zene Programajánló MOM Kulturális Központ Tehetségkutató Snétberger Ferenc Snétberger Zenei Tehetség Központ

Ajánlott bejegyzések:

  • Etnofon az I. OniFeszt-en Etnofon az I. OniFeszt-en
  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
  • Bérlettel a Zeneakadémiára Bérlettel a Zeneakadémiára
  • Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
  • Pogány Induló meghódítja Európát - jön az EU Rap Tour ’26 Pogány Induló meghódítja Európát - jön az EU Rap Tour ’26

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr3312447837

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása