Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Tömegeket hozott lázba a katasztrófa története

Tömegeket hozott lázba a katasztrófa története

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2017. 11. 13.
Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra
2025-07-11 11:07:40

Legyen szó kézműves foglalkozásról, táncházról, népzenei koncertről vagy mesemondásról, a Hagyományok

Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

további bejegyzések a szerzőtől »

A napokban kelt el a 100.000. jegy a Titanic kiállításra.

A világhírű utazó tárlat júniusban nyitotta meg a kapuit Budapesten a nagyközönség előtt, egy szerencsés család tagjai között volt a 100 ezredik jegyvásárló. A szervezők a család tagjait apróbb ajándékokkal köszöntötték. 

A 2300 négyzetméteren elterülő kiállítás több száz eredeti tárgyat mutat be, és már csak pár hétig látogatható Budapest belvárosában, hiszen december 31-én bezár az 5 milliárd forintra biztosított tárlat. 

Újdonság, hogy a nyitva tartás utolsó heteiben a látogatók interaktív, tematikus tanórákon is részt vehetnek történész hallgatók szakértő közreműködésével. 

Emellett exkluzív lehetőség nyílik arra is, hogy a látogatókat Elter Tamás történész, Titanic-kutató, a kiállítás kurátora kalauzolja végig a termeken. Elter Tamás egyike volt annak a mindössze 20 főből álló nemzetközi expedíciónak, amely lehetőséget kapott arra, hogy a csaknem négyezer méter mélyen nyugvó hajóroncshoz merüljön. Az interaktív tanórák és a különleges, személyes tárlatvezetés iránt máris óriási az érdeklődés.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Történelem Programajánló Kiállítás Titanic Titanic kiállítás

Ajánlott bejegyzések:

  • Múzeumutca Tavaszköszöntő Múzeumutca Tavaszköszöntő
  • A Titanic színei A Titanic színei
  • Nyáresték, kísértetkalandok és élő történelem a Skanzenben Nyáresték, kísértetkalandok és élő történelem a Skanzenben
  • Milyen titkokat őriznek az ország fái? Milyen titkokat őriznek az ország fái?
  • Parti Nagy Lajos tárlatvezetése a Mai Manó Házban Parti Nagy Lajos tárlatvezetése a Mai Manó Házban

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr6713216935

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard