Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Mindenki Veszprémbe táncol

Mindenki Veszprémbe táncol

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2018. 05. 23.
Etnofon az I. OniFeszt-en
2026-06-26 23:11:44

Az Óbudai Népzenei Iskola háromnapos zenei fesztiváljának, az I.OniFeszt-nek volt vendége június 22-én

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

26. alkalommal vár mindenkit a DOMBOS Fest
2026-06-08 15:45:04

A Dombos Fest 2026-ban a „4 nap újratervezés” mottóval várja közönségét a kishegyesi löszfal alatt – az

további bejegyzések a szerzőtől »

Május 26 és június 6 között huszadik alkalommal kerül megrendezéásre a kortárs tánc egyik legngayobb ünnepe a hét dombra épült városban..

Huszadik alkalommal szólítják Veszprémbe a kortárs táncművészet legkiválóbb hazai alkotóit, előadóit. A szervezők, a résztvevők és a veszprémi közönség a kortárs előadóművészetnek szenteli ezt a néhány napot.A TÁNC Fesztiválja Országos és Nemzetközi Kortárs Összművészeti Találkozó Krámer György koreográfus és Vándorfi László rendező kezdeményezésére 1998 óta évente kerül megrendezésre Veszprémben. Itt lesznek a törzsvendégnek számító, visszajáró együttesek legfrissebb produkcióikkal.


Abszurdia (fotó: Puskel Zsolt / PORT.hu)

Az európai, sőt világhírnévre tett szert kortárs magyar táncművészet éves, válogatott produkciói adják a fesztivál gerincét. A fesztivál fontos szempontja, hogy ennek széles közönség, producerek, sajtónyilvánosság előtt teret adjon. Szakmai együttlét, közös alkotómunka, viták - a közönségkapcsolatok erősítésével. Részletes információk itt találhatók.

A fesztiválról Krámer György mesélt Novák Péternek a Kultúrpart rádióműsorában:

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Veszprém Tánc Kortárs Veszprém megye on-air

Ajánlott bejegyzések:

  • A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában
  • Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár
  • A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén
  • Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
  • „Bartókkal Európáért” – nagyszabású fesztivállal indul a Concerto Budapest évada „Bartókkal Európáért” – nagyszabású fesztivállal indul a Concerto Budapest évada

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr6313993648

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása