Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Terek szabad kézzel

Terek szabad kézzel

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2018. 06. 01.
Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10
2025-10-21 17:46:53

A Kelemen Barnabás és Kokas Katalin hegedűművész-házaspár által alapított Fesztivál Akadémia  Budapest

Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
2025-10-16 10:34:26

Két olimpiai bajnok, Szász Emese és Fodor Rajmund is kilép a valóság kereteiből, hogy misztikus lényként

Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

további bejegyzések a szerzőtől »

Június 2-án nyílik, és egészen július 29-ig tekinthető meg a Pesti Vigadóban az a különleges tárlat, amely rajzokon keresztül mutatja be a belsőépítészet rejtelmeit.

A szervező, a Magyar Belsőépítész Egyesület a magyar belsőépítészet értékeit szeretné bemutatni,. a belsőépítészek által készített rajzokon keresztül, mivel az átlagember sokszor nem fogja fel munkájuk szerepét és jelentőségét az ember által használ tér formálásában. A tárlat áttekintés arról, hogyan változott az elmúlt hetven évben a belsőépítész tervező víziójának, a belső tér kialakításának rajzon keresztüli megragadása és ábrázolása. A kiállítás bemutatja azt is, hogy a tér- és tárgytervezés során az emberi élettér, környezet alakításában mivel, hogyan és milyen minőségben foglalkozik a belsőépítész.

A rajz a kreatív elme gondolatainak papírra rögzítése. Ezen belül a belsőépítész eszköz és léptékskálája a legszélesebb az összes tervezőművészet közül. Nagysága és változatossága az építészeti belső tér megragadásától, a kézbefogható tárgyak megjelenítéséig terjed. Ez egyben kijelöli összekötő szerepét is, amit az építészet és a tárgyvilág között betölt.

A kiállításról Láng Judit és Márton László Attila mesélt Bognár Évának június 27-én a Kultúrpart Trend FM-en futó rádióműsorában:

Téralakítás szabad kézzel

Pesti Vigadó, VI. emeleti többcélú terem
Szervező: Magyar Belsőépítész Egyesület (MABE)

További információ: www.vigado.hu

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Építészet Vigadó Pesti Vigadó Képző on-air

Ajánlott bejegyzések:

  • „Bartókkal Európáért” – nagyszabású fesztivállal indul a Concerto Budapest évada „Bartókkal Európáért” – nagyszabású fesztivállal indul a Concerto Budapest évada
  • Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár
  • Concerto Mesteriskola Albrecht Mayer oboaművésszel Concerto Mesteriskola Albrecht Mayer oboaművésszel
  • Mozart-nap 2025 Mozart-nap 2025
  • Romantikán innen és túl Romantikán innen és túl

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr2914025180

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard