Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Minden pont jó!

Minden pont jó!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2019. 03. 11.
Péntektől vasárnapig: Bachtól Kurtágig
2026-08-20 21:10:01

Mi történik, amikor egy 800 éves bazilikában Bach zenéje találkozik a 100 éves Kurtág György

Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

további bejegyzések a szerzőtől »

Új videoklippel jelentkezett a Marla Grando, sőt az együttes egy fergeteges koncertre is készül március 13-án, a Dürer Kertben.

A 2018-ban alakult Marla Grando az elmúlt hetekben jelentette meg az első, Félkép című kislemezét, mely a zenekar jelenlegi felállásának első öt dalát tartalmazza. A lemezhez egy új videoklip is társul, mely a Minden pont jó című dalhoz készült. A sodró, lendületes szám a zenekar tagjainak saját párkapcsolati élményeiből, nehézségeiből született, olyan érzéseket és gondolatokat megidézve, melyek mindenki számára ismerősek lehetnek. A videoklip is erre a tematikára reflektál: a főszereplő a zenekar frontembere, Kövér Kristóf, aki a cselekmény szempontjából inkább passzívan vándorol keresztül a karakter különböző gondolati síkjait megjelenítő, egyre feszültebb jeleneteken. A klip rendezője és vágója kollégánk, Mészáros Balázs, a zenekar basszusgitárosa. Balázs végzettségét tekintve dokumentumfilm-rendező, Schrott című dokumentumfilmjét a 2017-es Verzió Emberi Jogi Dokumentumfilm Fesztiválon is vetítették. A klip operatőre Kóródi Dániel, számos más zenei anyag látványvilágának kitalálója, és akinek olyan filmek kötődnek a nevéhez, mint a No Place Like on the Road, a Légmell vagy a Csuhaja.

Március 13-án a zenekart élőben is meg lehet hallgatni a Dürer Kertben, az Aviary együttes koncertjét követően.

Részletek itt.

Kövér Kristóffal és Mészáros Balázzsal Novák Péter beszélgetett a Kultúrpart Trend Fm-en futó műsorában március 13-án:

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
klippremier Koncert Zene Programajánló Dürer Kert on-air Kultúrpart live! Marla Grando

Ajánlott bejegyzések:

  • Az emberség ünnepe Az emberség ünnepe
  • Péntektől vasárnapig: Bachtól Kurtágig Péntektől vasárnapig: Bachtól Kurtágig
  • Etnofon az I. OniFeszt-en Etnofon az I. OniFeszt-en
  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
  • Bérlettel a Zeneakadémiára Bérlettel a Zeneakadémiára

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr7714682724

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása