Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Kocsisként káromkodtak a hírességek

Kocsisként káromkodtak a hírességek

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 04. 11.
26. alkalommal vár mindenkit a DOMBOS Fest
2026-06-08 15:45:04

A Dombos Fest 2026-ban a „4 nap újratervezés” mottóval várja közönségét a kishegyesi löszfal alatt – az

Bérlettel a Zeneakadémiára
2026-05-17 22:34:25

Több év kihagyás után, a saját szervezésű koncertjeinek javát újra bérletekben kínálja a Zeneakadémia. A

Népművészet egész évben!
2026-03-19 13:33:41

Gazdag programokkal, bemutatókkal, különleges tartalmakkal ünnepel a jubileumi évben a Hagyományok Háza és a

Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
2026-01-14 12:12:04

„A Fesztivál Akadémia Budapest generációkat és 40 országot összekötő folyamatosan fejlődő, egész évben

további bejegyzések a szerzőtől »

Hosszú története során először kell nyilvánosan bocsánatot kérnie a brit BBC brit közszolgálati televíziónak, amiért hírességek kocsis módjára káromkodtak több élő közvetítésében.

A tekintélyes közszolgálati intézményt a brit médiafelügyelet marasztalta el csütörtöki brit lapjelentések szerint.

Előzőleg vagy száz panasz érkezett a hatósághoz amiatt, hogy "felettébb megbotránkoztató", egy bevett angol nyelvű káromkodás kezdőbetűje után összefoglalóan F-szavaknak nevezett kifejezéseket használtak rock- és popzenészek a BBC-n élőben közvetített hat eseményen.

A kifogásolt közvetítések közül az egyik a tavaly júliusi Live Earth koncert, ahol az előadók több alkalommal is az F-szót és annak variánsait használva szóltak a tömeghez. Így tett Madonna is, aki a Wembleyben - nyomatékosítandó a környezetvédelem ügye melletti kiállását - ugyanilyen kifejezéssel biztatta a több tízezer megjelentet.

A médiafelügyelet többek között azt rótta föl a BBC-nek, hogy az élő adás helyett miért nem késleltetve közvetítette a koncerteket, és miért nem cenzúrázta a megbotránkoztató szövegeket.

A közszolgálati televíziót a bocsánatkérés mellett arra kötelezték, hogy olvassa be a trágár beszéd miatt beérkezett panaszokat.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Világzenék a legjobb minőségben Világzenék a legjobb minőségben
  • Bérlettel a Zeneakadémiára Bérlettel a Zeneakadémiára
  • Fonós lemez lett az Év Jazz albuma Fonós lemez lett az Év Jazz albuma
  • Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
  • Mucsi Zoltán visszatér – Egy életem stand up est Mucsi Zoltán visszatér – Egy életem stand up est

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr307826168

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása