Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Divatos hétvége a Műcsarnokban

Divatos hétvége a Műcsarnokban

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 05. 19.
JODOKCELLO, a svájci crossover csellista Budapesten
2025-05-09 10:47:20

Jodok Vuille - ismertebb nevén JODOKCELLO - a klasszikus crossover új szenzációja, aki most először jön

Szárnyakat adni a jövőnek
2025-05-08 18:00:00

Folyamatosan eleget téve az egyre bővülő nemzetközi érdeklődésnek is, a MÁNE a hazai közönségre

Új előadással varázsolta el a gyerekeket az Etnofon Zenei Társulás
2025-05-07 18:00:00

A MÜPA színpadán bemutatott zenés irodalmi utazás ezúttal az általános iskola alsó tagozatosainak szólt –

Két hangon
2025-05-07 09:57:00

A Várfok Project Room következő kiállításaként két generáció, két médium és két világ mégis egy, az

további bejegyzések a szerzőtől »

A Műcsarnok a világ egyik legnagyobb divat-nagyhatalmának, a reneszánsz kultúra bölcsőjének, Olaszország divatéletének jelenébe enged betekintést a hétvégén.

A Műcsarnok szervezésében 2008 tavaszán induló, a tervek szerint évente megrendezésre kerülő kétnapos eseménysorozat célja bekapcsolódni az európai divatélet aktív vérkeringésébe, évente más ország kiemelkedő divatházainak kollekcióit prezentálva. A Nation & Fashion különlegessége abban áll, hogy a divatszakma képviselőin túl a fashion iránt érdeklődő nagyközönség számára is lehetőséget teremt a külföldi divatházak kollekcióinak megismerésére.


A divathétvége két napja alatt nyolc kiemelkedő divattervezői kollekcióval ismerkedhet meg a magyar közönség, melyek a 2008-as év tavasz/nyári, pret à porter kollekciói.
A nyolc bemutatásra váró divatmárka az olasz divatélet szerves részét képezi, magukon viselve az olasz divatélet sokszínűségét, izgalmas jegyeit.

A Műcsarnok különleges terében kizárólag erre az alkalomra felépített 35 méteres óriáskifutó, a minimalista design jegyeit hordozó díszlet, a high-tech fény- és hangtechnika, a nagyszámú – 30 fős – modellcsapat, a profi sminkesekből, fodrászokból álló 12 tagú stáb a magas színvonalú divattervezői munka művészi értékeit kívánja megmutatni. A Nation & Fashion hétvégén látható show-k igazodnak a milánói bemutatók képéhez: hajban, sminkben és zenében hűen követik azt.

A divatbemutatók óránként szünetekkel váltják egymást, a köztes időben óriáskivetítők és plazmatévék segítségével nyerhet bepillantást a nagyközönség a 2008-as őszi-téli kollekciók képeibe, anyagaiba.


Program

2008. május 24. szombat:
n 16.00 Patrízia Pepe fashion show
n 17.30 Moschino fashion show
n 19.00 M Missoni fashion show
n 20.30 Just Cavalli fashion show

2008. május 25. vasárnap:
n 16.00 Guess by Marciano fashion show
n 17.30 John Richmond fashion show
n 19.00 Dsquared fashion show
n 20.30 Ferré fashion show

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Divat Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Imádja a táncot? Akkor Miskolcon a helye! Imádja a táncot? Akkor Miskolcon a helye!
  • Körforgásban – Tradíció és modernitás egy új, formabontó divatszínházi előadásában Körforgásban – Tradíció és modernitás egy új, formabontó divatszínházi előadásában
  • Német városból a divatvilág élére – Karl Lagerfeld lenyűgöző élete Német városból a divatvilág élére – Karl Lagerfeld lenyűgöző élete
  • Átadták a Kis Fekete 2023 pályázat díjait Átadták a Kis Fekete 2023 pályázat díjait
  • Meztelen túrázó kampányol a Fast Fashion ellen Meztelen túrázó kampányol a Fast Fashion ellen

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr327827858

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard