Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Agria Fesztivál Egerben

Agria Fesztivál Egerben

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 05. 21.
Új gasztrokaland a Street Kitchen és az UNICEF együttműködésében
2025-06-21 06:00:00

Közös főzések, új kultúrák felfedezése, és egy jó ügy támogatása. Az UNICEF havonta egy új ország

Benson Boone letarolja a nyarat – itt az új album és videóklip
2025-06-20 11:29:57

Benson Boone nem kegyelmez 2025 nyarának: új albuma, az American Heart mély érzelmekkel, nagyívű dallamokkal és

„Ennyike?” – A kérdés, amit nem lehet megkerülni
2025-06-19 08:46:51

A 25. ARC közérzeti pályázat az idén is felelősségteljes, igazságkereső és felszabadító képkészítésre

Cseh Lászlóval úszhat, aki elindul a MOL Campus Öbölúszáson
2025-06-17 10:04:53

Több mint 1600 fős mezőnnyel rendezi meg a Budapest Sportiroda 2025. június 21-én, szombaton a 3. MOL Campus

további bejegyzések a szerzőtől »

Öt társulat hét produkcióját összesen tizenhárom előadáson láthatja a közönség június 2. és augusztus 30. között Egerben, az Agria Összművészeti Fesztiválon - közölte a programsorozatot szervező Gárdonyi Géza Színház direktora szerdán Egerben.

Az összművészeti fesztivál keretében a színházi, táncszínházi és operaprodukciók mellett koncertekre és egy kiállításra is várják a közönséget. Június 20. és augusztus 30. között lesz látható az egri Líceum épületében az a tárlat, amelyet színházi személyiségek képzőművészeti alkotásaiból rendeznek.

A fesztivál nyitányaként az érsekkerti Zenepavilonban adják elő az Aliz! című előadást. A Gárdonyi Géza Színház őszi bemutatói között szerepel az Alice Csodaországban című zenés produkció. A Lewis Carroll-regény alapján készült darabból június elején három alkalommal egyfajta keresztmetszetet láthat a közönség.

A Kis-Dobó téren a Budapest Klezmer Band koncertezik június 20-án, majd ugyanott 3 produkciót mutatnak be, négy előadás keretében a Színház- és Filmművészeti Egyetem hallgatói. A Gilbert-Sullivan szerzőpáros Mikádó című darabját, a magyar népdalokat és táncokat összefogó Világzene című produkciót, illetve Eisemann Mihály-Szilágyi László Én és a kisöcsém című operettjét június 22. és július 30. között láthatja a publikum.

A Bazilika lépcsőjén mutatja be a Honvéd Táncszínház, az egri társulat közreműködésével a Fénylik titka keresztfának című passió-táncjátékot július 17-től három estén keresztül.

A fesztivál csúcspontjaként pedig a budapesti Szabad Tér Színház adja elő a Líceum udvarán felállított színpadon Gounod Rómeó és Júlia című operafantáziáját augusztus 29-én és 30-án.

A fesztivál megrendezését 8,5 millió forinttal támogatja Eger városa, a Nemzeti Kulturális Alap pedig hasonló összeggel járul hozzá a rendezés költségeihez.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór Agria Összművészeti Fesztivál

Ajánlott bejegyzések:

  • Benson Boone letarolja a nyarat – itt az új album és videóklip Benson Boone letarolja a nyarat – itt az új album és videóklip
  • Erdélyi örökség: letöltve – Néprajz és digitalizáció egy térben Erdélyi örökség: letöltve – Néprajz és digitalizáció egy térben
  • Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes
  • Összemuzsikálni a nemzetet – A Halmos Béla-díjak 2025-ös átadója Összemuzsikálni a nemzetet – A Halmos Béla-díjak 2025-ös átadója
  • Új regény segít megérteni a szülői elidegenítést Új regény segít megérteni a szülői elidegenítést

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr707828018

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard