Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Választhatsz a különböző színházi irányzatok között

Választhatsz a különböző színházi irányzatok között

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 06. 01.
Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

további bejegyzések a szerzőtől »

A megújuló színházi kultúrát tükrözi a Szentjakabi Nyári Esték idei programsorozata; a kaposszentjakabi bencés apátság romkertjében műsorra kerülő produkciók lehetőséget adnak a választásra a különböző irányzatok iránt érdeklődőknek.

A rendezvénysorozat június 11-én az alternatív színházi társulatok találkozójával kezdődik. A műsorban, amely másnap ismét megtekinthető lesz, a Déryné Vándorszíntársulat, a Füred Rock Szín Kör, a Teátristák, valamint középiskolás csoportok mutatkoznak be.

Június 24-én Szentivánéji vigasságokat tartanak a romoknál, majd július 10-én Détár Enikő és Rékasi Károly kettősében pillanthatnak be a nézők egy házasságba az Ingmar Bergman rendezte film színpadi adaptációjának köszönhetően.

A Kék Művészügynökség és a Művészetek Völgye július 17-én egy közös, dokumentumokra épülő produkcióval lép színre. Robert Harling Acélmangóliák című filmjének színpadi változatát július 24-én nézhetik meg az érdeklődők, majd másnap nemzetközi néptánc gálát láthat a közönség.

Falussy Lilla Félédes című vígjátékát és Gyöngyösi Tamás Csodálatos Mandarin című táncjátékát július 31-én, Pintér Béla Paraszt opera című darabját pedig augusztus 7-én mutatják be.

A Szentjakabi nyári esték programsorozata augusztus 14-én a Déryné Vándorszíntársulat és a Somogy Táncegyüttes közös táncszínházi előadásával zárul.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Színház

Ajánlott bejegyzések:

  • Az emberség ünnepe Az emberség ünnepe
  • Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
  • Mucsi Zoltán visszatér – Egy életem stand up est Mucsi Zoltán visszatér – Egy életem stand up est
  • Először Magyarországon: érkezik a Wicked az Erkel Színház színpadára Először Magyarországon: érkezik a Wicked az Erkel Színház színpadára
  • Szeretőből egy is sok - brit vígjáték a Rózsakertben! Szeretőből egy is sok - brit vígjáték a Rózsakertben!

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr407828568

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása