Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Gyászol a divatszakma

Gyászol a divatszakma

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 06. 29.
Etnofon az I. OniFeszt-en
2026-06-26 23:11:44

Az Óbudai Népzenei Iskola háromnapos zenei fesztiváljának, az I.OniFeszt-nek volt vendége június 22-én

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

26. alkalommal vár mindenkit a DOMBOS Fest
2026-06-08 15:45:04

A Dombos Fest 2026-ban a „4 nap újratervezés” mottóval várja közönségét a kishegyesi löszfal alatt – az

további bejegyzések a szerzőtől »

Kiesett New York-i lakásának ablakából és szörnyethalt Ruszlana Korsunova (Ruslana Korshunova), a Vogue magazin és számos tekintélyes nyugati divatház fotómodellje.

A húszéves szupermodell egy manhattani ház kilencedik emeletén lévő lakásából zuhant ki szombaton. A New York-i média feltételezése szerint Korsunova öngyilkosságot követett el, a rendőrök ugyanis nem találtak erőszakra utaló nyomokat a lakásán.

A kazahsztáni születésű, orosz nemzetiségű topmodell három évvel ezelőtt kezdte meg sokat ígérő pályáját a divat világában, miután egy nyugati ügynökség felfigyelt egy kazah lapban megjelent fényképére. Karrierje azóta töretlenül ívelt felfelé, részt vett számos nyugati divatház bemutatóján, fényképei ékesítették reklámkiadványaikat. 2005-ben a Vogue magazin európai kiadása külön cikket szentelt az ígéretes tehetségnek, "mesebeli, örök szépségéről" írt.

A topmodell ismerősei azt állítják, hogy a tragédia előtt semmi gyanúsat sem észleltek az áldozat viselkedésében. Ruszlana nemrég tért vissza párizsi útjáról, és tetszett az új otthona.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Divat Képző

Ajánlott bejegyzések:

  • Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
  • A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában
  • Imádja a táncot? Akkor Miskolcon a helye! Imádja a táncot? Akkor Miskolcon a helye!
  • Körforgásban – Tradíció és modernitás egy új, formabontó divatszínházi előadásában Körforgásban – Tradíció és modernitás egy új, formabontó divatszínházi előadásában

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr127830128

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása