Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Eltemették a tragikusan elhunyt világsztárt

Eltemették a tragikusan elhunyt világsztárt

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 03. 23.
Megérkezett A végső rítus magyar előzetese
2025-05-23 08:43:09

Nyáron a hűs moziteremben borzonghatunk a legújabb ördögűzős horroron,   A végső rítus   című filmen

Exkluzív interjút adott Jennifer Lopez
2025-05-22 09:12:01

Otthonából üzent a magyar rajongóknak a hamarosan Budapesten koncertező világsztár. Új album, új film, új

Ingyenesen megtekinthető új kiállítás a PaperLab Galériában
2025-05-21 10:29:17

A Divatja múlt című kiállításon Schäffer Zsuzsa fekete-fehér divatfotóit láthatjuk, melyek 1990 és 2001

JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött
2025-05-20 09:10:38

A mindössze 23 éves, osztrák-filippínó kontratenor, JJ, a „Wasted Love" című balladájával elsöprő

további bejegyzések a szerzőtől »

A gyászoló család és színészkollégák jelenlétében egy New Yorkhoz közeli kisváros temetőjében helyezték nyugalomra Natasha Richarsont, aki síbaleset következtében veszítette életét.

A szertartást Millbrook városka Szent Péter episzkopális templomában tartották vasárnap. A sötét ruhát és napszemüveget viselő férj, Liam Neeson is beállt a koporsóvivők közé.

A New Yorktól 130 kilométerre északra fekvő festői település környékén vidéki háza van a családnak. Itt kötött házasságot 1994-ben az ír Liam Neeson és a brit színészdinasztiából származó Natasha Richardson.

Liam Neeson 12 és 13 éves fiai, sógornője, Joely Richardson és anyósa, Vanessa Redgrave kíséretében érkezett a szertartásra. A színészbarátok közül Ralph Fiennes, Alan Rickman, Laura Linney, Uma Thurman és Timothy Dalton rótta le tiszteletét.

Virág és koszorú nem volt, mert a család azt kérte, hogy ahelyett mindenki az amfAR AIDS-alapítványnak küldött adománnyal fejezze ki részvétét. Natasha Richardson AIDS-ben elhunyt apja, Tony Richardson filmrendező halála óta volt az AIDS-kutatásokat támogató alapítvány elkötelezett aktivistája.

A 45 esztendős színésznő múlt hétfőn esett el egy québeci síparadicsomban, ahol síelni tanult. A kezdetben csak könnyebb ütésnek hitt fejsérülés azonban nagyon gyorsan végzetesnek bizonyult. Kedden Montreálból egy manhattani kórházba szállították, ahol szerda éjjel elhunyt. A vizsgálat szerint a koponyán belüli epidurális vérömleny okozta halálát. Natasha Richardson nem viselt védősisakot a síeléskor. Talán túlélhette volna a sérülést, ha gyorsabban kap megfelelő orvosi ellátást - írta a BBC orvosi véleményekre hivatkozva. Korábbi híradásokban szerepelt, hogy a baleset után kirendelt első mentőt visszaküldték, mert azt hitték, nem lesz szükség rá. A színésznő csak egy órával az esés után panaszkodott erős fejfájásra és rosszullétre.

Csütörtökön és pénteken a fények kioltásával gyászolták a londoni West End és a New York-i Broadway színházai a Tony-díjas színésznőt, aki az 1998-ban színre állított Kabaréért kapta a szakmai elismerést.

Natasha Richardsont anyai nagymamája közelében hantolták el a temetőben. Rachel Kempson, aki maga is színésznő volt 2003-ban hunyt el, amikor éppen unokájánál és férjénél vendégeskedett Millbrookban.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Színház Film Mozi Külföldi Európai filmipar Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez
  • Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet
  • Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben
  • Ez volt a magyar nézők 10 kedvenc filmje a télen Ez volt a magyar nézők 10 kedvenc filmje a télen
  • Hamarosan a hazai mozikban a Minden Rendben Hamarosan a hazai mozikban a Minden Rendben

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr777846844

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard