Pár éve még Jennifer Lopez feneke volt a leghíresebb sztárfenék, de hát így múlik el a világ dicsősége: most Kim Kardashian feneke a menő!
Az egzotikus szépség, O. J. Simpson keresztlánya és hivatásos celeb az utóbbi időben számos nagyon fontos dologgal hívta fel magára a figyelmet. Legutóbb szőke hajjal jelent meg nyilvánosan, mindenkit megdöbbentve, majd interneten közölte, hogy az egész egy ugratás volt, csak parókát viselt. Azelőtt rendkívül vicces képeket tett közzé önmagáról, ami tanúsítja, hogy úgy aludt el a napon napszemüvegben, hogy nem használt előtte napvédő krémet. Most is rendkívüli képességeivel került címlapra. A fenekével. Kardashian egy Los Angeles-i partira a nyolcvanas évek aerobik-stílusának megfelelően tornaruhában és csillogó harisnyában érkezett, sárga lábszárvédőkkel. Persze fejpánt is volt rajta.
Mit mondjunk: a szerelés valóban Jennifer Lopezt megszégyenítő idomokra hívja fel a figyelmet! Gratulálunk a sztárnak, hogy 28 éves korára mindezt elérte!