Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
J.Lo-nak annyi! A sztárvilág egy új celebfeneket imád

J.Lo-nak annyi! A sztárvilág egy új celebfeneket imád

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 05. 01.
130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros
2025-07-15 18:00:00

Szeptember 16. és 21. között ismét megrendezik a Budapesti Klasszikus Film Maratont, ahol restaurált magyar és

Népi ritmusok és legendás éjszakák Gombaszögön
2025-07-14 18:00:00

A Felvidék legnagyobb ifjúsági-kulturális rendezvényén, a Gombaszögi Nyári Táborban idén is különleges

Rock, család, Balaton: közeleg a 17. TÁBOR Fesztivál
2025-07-14 11:02:30

Augusztusban ismét benépesül Alsóörs, ahol a hazai rock- és metalélet nagyjai, családbarát programok és

Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

további bejegyzések a szerzőtől »

Pár éve még Jennifer Lopez feneke volt a leghíresebb sztárfenék, de hát így múlik el a világ dicsősége: most Kim Kardashian feneke a menő!

Az egzotikus szépség, O. J. Simpson keresztlánya és hivatásos celeb az utóbbi időben számos nagyon fontos dologgal hívta fel magára a figyelmet. Legutóbb szőke hajjal jelent meg nyilvánosan, mindenkit megdöbbentve, majd interneten közölte, hogy az egész egy ugratás volt, csak parókát viselt. Azelőtt rendkívül vicces képeket tett közzé önmagáról, ami tanúsítja, hogy úgy aludt el a napon napszemüvegben, hogy nem használt előtte napvédő krémet. Most is rendkívüli képességeivel került címlapra. A fenekével. Kardashian egy Los Angeles-i partira a nyolcvanas évek aerobik-stílusának megfelelően tornaruhában és csillogó harisnyában érkezett, sárga lábszárvédőkkel. Persze fejpánt is volt rajta.

Mit mondjunk: a szerelés valóban Jennifer Lopezt megszégyenítő idomokra hívja fel a figyelmet! Gratulálunk a sztárnak, hogy 28 éves korára mindezt elérte!

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Népi ritmusok és legendás éjszakák Gombaszögön Népi ritmusok és legendás éjszakák Gombaszögön
  • Rock, család, Balaton: közeleg a 17. TÁBOR Fesztivál Rock, család, Balaton: közeleg a 17. TÁBOR Fesztivál
  • Baby Queen - Solére himnusza az újrakezdéshez Baby Queen - Solére himnusza az újrakezdéshez
  • A nyár ritmusai a BJC-ben A nyár ritmusai a BJC-ben
  • Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr327850868

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard