Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
A világegyetem leghülyébb Star Trek-rajongója

A világegyetem leghülyébb Star Trek-rajongója

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 05. 19.
Péntektől vasárnapig: Bachtól Kurtágig
2026-08-20 21:10:01

Mi történik, amikor egy 800 éves bazilikában Bach zenéje találkozik a 100 éves Kurtág György

Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

további bejegyzések a szerzőtől »

Hogy a második számú űreposznak is lehetnek megszállott rajongói, az kalkulálható. Tony Alleyne idiotizmusa viszont egyáltalán nem másodosztályú.

A lakás eléggé földhözragadt - külsőleg. Belsőleg viszont kiköpött Voyager csillaghajó. "Kapitánya", az 56 éves Tony Alleyne megszállott rajongója a Star Trek (Űrszekerek) című sorozatnak. Lakását 8 évnyi munkával és több mint 1 millió forint kiadással alakította át Voyager űrhajóvá. Egyebek közt parancsnoki irányítópultot épített, az összes ablakot kicserélte kerek űrhajóablakra, falakat rakott át, és persze mindenhova felszerelt függőleges izzósorokat, hogy a fényviszonyok is scifi-hifik legyenek - meg riadó esetén villogva figyelmeztessék a veszélyre. (Eddig még nem érte támadás.)

A lakás-Voyager amúgy az űrben van. Jobban behatárolva a Tejúton, azon belül pedig a Naprendszerben - ahol a Föld is. A Földön belül Nagy-Britanniában, Hinckley városában. A lakásűrhajót a kapitány felesége már régen elhagyta, de még mindig ő a tulajdonosa - adta hírül a Daily Telegraph című brit lap.


Világsztár vagy? Igen? Keress ötmillió dollárt a semmivel!

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Építészet Média Külföld Mozi Tévé Filmpremier Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna? Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
  • Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese
  • Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon
  • Őrült nap, őrült film: jön a Random! Őrült nap, őrült film: jön a Random!
  • Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr527851936

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása