Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Áttörés a zeneletöltés legalizásában?!

Áttörés a zeneletöltés legalizásában?!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 06. 15.
Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban
2025-09-10 12:00:00

Fény, tudomány és művészet találkozása: a More Than Human című nemzetközi tárlat az emberi nézőpontot

VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
2025-09-10 09:49:39

Marics Peti és Valkusz Milán hatalmas bulival zárja az évet az Arénában – slágerek, meglepetésvendégek és

Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje
2025-09-09 11:49:37

Elkészült a trailer az Oscar-, Golden Globe-, Bafta-díjas és cannes-i nagydíjas Nemes Jeles László új

3 új kiállítással vár a Mai Manó Ház
2025-09-09 10:41:45

Három kiállítás, három világ – a nunchi csendes figyelme, Korea kettőssége és az emlékezet újraírt

további bejegyzések a szerzőtől »

Korlát nélküli zeneletöltést kínál a brit internetezőknek az Universal lemezcég; a Virgin Media szolgáltatónál előfizető internetfelhasználók havi díj ellenében tehetnének szert a zeneszámokra.

A letöltést követően az előfizetők addig tarthatják meg a zenéket, ameddig csak akarják, és több hordozóra (iPod, MP3) is felmásolhatnák azokat - számolt be a két cég a tervezett szolgáltatás részleteiről. A projekt várhatóan év végén venné kezdetét. A két óriás hangsúlyozta: világszerte ez az első alkalom, hogy egy lemezcég és egy internetes szolgáltató ilyen együttműködést hoz létre. A hírek szerint a Virgin Media más kiadókkal is szövetségre lépne.

Aki illegálisan jut hozzá zeneszámokhoz, annak egy időre megvonják hozzáférését a világhálóhoz - mondta Emma Hutchinson, a Virgin Media szóvivője. A jogtulajdonos Universal Music egy szoftver segítségével azonosítaná az előfizetőket, akikről a szűrőprogram meg tudja állapítani, hogy van-e olyan zeneszámuk, amelyet előzőleg más töltött le törvényes módon.

A "kalózokat" párperces, súlyosabb esetben azonban akár öthónapos interneteltiltással is sújthatná a szolgáltató. A projekt a brit kormány azon feljegyzésén alapul, amelynek célkitűzése az internetes kalózkodás visszaszorítása.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Rock Média Pop Blues Alternatív Elektronikus Metal Punk Könnyűzene Soul, rnb

Ajánlott bejegyzések:

  • JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött
  • Itt a When The Music’s Over legújabb single-je: Moonlight Drive Itt a When The Music’s Over legújabb single-je: Moonlight Drive
  • Újra Veszprém lesz az operett fővárosa Újra Veszprém lesz az operett fővárosa
  • Januárban ismét Tribute Maraton! Januárban ismét Tribute Maraton!
  • A magyar rockzene történetét bemutató képregény jelent meg A magyar rockzene történetét bemutató képregény jelent meg

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr407853752

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard