Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Speciális tánc az egészségéért és a bomba alakért

Speciális tánc az egészségéért és a bomba alakért

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 11. 07.
JODOKCELLO, a svájci crossover csellista Budapesten
2025-05-09 10:47:20

Jodok Vuille - ismertebb nevén JODOKCELLO - a klasszikus crossover új szenzációja, aki most először jön

Szárnyakat adni a jövőnek
2025-05-08 18:00:00

Folyamatosan eleget téve az egyre bővülő nemzetközi érdeklődésnek is, a MÁNE a hazai közönségre

Új előadással varázsolta el a gyerekeket az Etnofon Zenei Társulás
2025-05-07 18:00:00

A MÜPA színpadán bemutatott zenés irodalmi utazás ezúttal az általános iskola alsó tagozatosainak szólt –

Két hangon
2025-05-07 09:57:00

A Várfok Project Room következő kiállításaként két generáció, két médium és két világ mégis egy, az

további bejegyzések a szerzőtől »

Ingyenes próbaórák, bemutató foglalkozások és kötetlen beszélgetések is várják az érdeklődőket a TáncÉletmódProgram nyílt napján vasárnap a III. kerületi Goli Tánchelyen Budapesten.

A programot azoknak ajánlják, akik úgy érzik, hogy ezáltal hétköznapjaik könnyebben, fájdalommentesebben, kevésbé frusztráltan telhetnének, szívesen veszik kezükbe saját sorsukat, boldogságukat, és nem súlyos szervi eredetű betegség megoldását várják a programtól - mondta Angelus Iván táncpedagógus, a Budapest Kortárstánc Főiskola rektora. 

Szavai szerint a program mentorainak fontos elve, hogy a változásokat nem kampányszerűen, hanem a fenntartható életforma kialakításával képzelik el. Ha például fogyni akar náluk valaki, akkor a megfelelő torna mellé masszázst, infraszaunázást és testtudati tréninget is ajánlanak. Személyre szabott étkezési, öltözködési tanácsokat adnak úgy, hogy egy hosszabb periódus elején és végén számos adatot rögzítenek, hogy mérni is lehessen az együttműködés eredményességét. 

A TáncÉletmódProgram előnye, hogy az érdeklődő időigényes, felesleges és költséges zsákutcákat kerülhet el, ha a mentorok segítségével azokat a foglalkozásokat választja, amelyekre valóban szüksége van, s ezáltal hamarabb ér el eredményt. A tánciskola tanárainak munkássága - kivéve a legújabb, street-funk, hip-hop divatirányzatokat tanító fiatal táncosokat - évtizedes múltra tekint vissza, így ezek a szakemberek tisztában vannak azzal, hogy az elszigetelten alkalmazott módszerek csak megfelelő kontextusban fejtik ki pozitív hatásukat. 

A nyílt napon jelen lesznek a TáncÉletmódProgram vezető mentorai: Angelus Iván táncpedagógus, a Budapest Kortárstánc Főiskola rektora, Benyák András műugró edző, Kepes Juli Alexander technika tanár, Mérei Zsuzsa pszichológus, Murányi Zsófi táncpedagógus, koreográfus, Toman József sebész, sportorvos és Papp Timi táncprogram szerkesztő. 

Az érdeklődők 10 órától részt vehetnek életvezetési tanácsadáson, személyiségfejlesztő mozgás improvizációs órán, alakformáló tornán és belekóstolhatnak az argentin tangó hangulatába. Állapotfelmérés, beszélgetés az életmód-tanácsadásról, személyre szabott öltözködési és stílus tanácsadás is színesíti a programokat. Az alakformáló és táncórákhoz kényelmes öltözék, a Street Funk és New Style órákhoz tiszta sportcipő, az infraszaunához törülköző ajánlott.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lélek Tánc Test

Ajánlott bejegyzések:

  • Kárpát-medencei népek élő hagyománya a Zeneakadémián Kárpát-medencei népek élő hagyománya a Zeneakadémián
  • Az INOTA idén nyáron ismét fesztiválként tér vissza Az INOTA idén nyáron ismét fesztiválként tér vissza
  • Közép-Európa Táncszínház - Maciej Kuźmiński - Négy évszak Közép-Európa Táncszínház - Maciej Kuźmiński - Négy évszak
  • Imádja a táncot? Akkor Miskolcon a helye! Imádja a táncot? Akkor Miskolcon a helye!
  • Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr797863194

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard