Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Késő bánat, ha már elszabták az arcod

Késő bánat, ha már elszabták az arcod

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 20.
A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

további bejegyzések a szerzőtől »

Hiába fogadta meg, hogy soha többé nem fekszik plasztikai sebész kése alá, megtette. A 72 éves díva most bánkódik: oda a tündökletes ifjúság?

Jane Fonda hosszú ideig ikonnak számított, így a rá nehezedő nyomás is hatalmas volt; a hetvenes évek nemzetközi szex-szimbóluma komoly karakterszínésszé nőtte ki magát, két Oscarral is díjazták; ezen kívül évekig fitnessz-videók aerobic-hercegnőjeként tündökölt.

Az 173 cm magas színésznő mindig ügyelt alakjára és a karcsúság-őrület sem kerülte el, csak pár éve vallotta be, hogy közel harminc évig szenvedett bulímiában. Hollywood sok sztárjához hasonlóan nem riadt vissza a szépészeti beavatkozásoktól sem, de sokakkal ellentétben sosem tagadta ezeket.

Most Larry King beszélgetős showjában azt nyilatkozta, hogy sosem feküdt volna orvosi kések alá, ha lett volna elég bátorsága, ezzel kifejezte a tavalyi utolsó műtéti beavatkozása feletti sajnálatát is. 2000-ben ugyanis nyilvánosan megfogadta, hogy nem lesz több plasztikai beavatkozása.

Mint mondta, nem büszke arra, hogy megszegte saját fogadalmát, de nem akart idősebbnek tűnni, ezért végeztek az állán apróbb igazításokat, de mint elmondta, pár ráncot szándékosan nem simítottak ki, hiszen szereti a szarkalábait, illetve a nevetőráncait.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Test Színészek Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Az első amerikai űrhajósnő élete Az első amerikai űrhajósnő élete
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével
  • David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért
  • Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez
  • Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr797874356

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard