Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Hajdu és Fliegauf filmjei a Palm Springs-i fesztiválon

Hajdu és Fliegauf filmjei a Palm Springs-i fesztiválon

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2011. 01. 07.
Megérkezett A végső rítus magyar előzetese
2025-05-23 08:43:09

Nyáron a hűs moziteremben borzonghatunk a legújabb ördögűzős horroron,   A végső rítus   című filmen

Exkluzív interjút adott Jennifer Lopez
2025-05-22 09:12:01

Otthonából üzent a magyar rajongóknak a hamarosan Budapesten koncertező világsztár. Új album, új film, új

Ingyenesen megtekinthető új kiállítás a PaperLab Galériában
2025-05-21 10:29:17

A Divatja múlt című kiállításon Schäffer Zsuzsa fekete-fehér divatfotóit láthatjuk, melyek 1990 és 2001

JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött
2025-05-20 09:10:38

A mindössze 23 éves, osztrák-filippínó kontratenor, JJ, a „Wasted Love" című balladájával elsöprő

további bejegyzések a szerzőtől »

Hajdu Szabolcs Oscar-díjra nevezett alkotása, a Bibliothéque Pascal, valamint Fliegauf Benedek első angol nyelvű munkája, a Womb szerepel a csütörtökön kezdődő Palm Springs-i Nemzetközi Filmfesztivál programjában.

A Magyar Filmunió keddi közlése szerint Kalifornia nagyszabású filmes eseményén 68 ország csaknem 200 alkotását tűzik műsorra. Az év első fontos amerikai filmfesztiválja hagyományaihoz híven idén is válogatást mutat be a legjobb külföldi film Oscar-díjára nevezett alkotásokból. Hajdu Szabolcs filmje, a Bibliothéque Pascal az Oscar-jelölésért folyó verseny "legerősebb résztvevői" között mutatkozik be Kaliforniában - olvasható a filmunió összegzésében.

A 22. alkalommal megrendezendő Palm Springs-i seregszemlén lesz látható először Fliegauf Benedek első angol nyelvű filmje, a Womb (Anyaméh). A német-francia-magyar koprodukcióban, Eva Green és Matt Smith főszereplésével készült film a kaliforniai fesztivál World Cinema Now című válogatásában lesz látható. Az egyesült államokbeli fesztiválra meghívott mindkét magyar rendező filmje a Magyar Mozgókép Közalapítvány támogatásával készült.

Forrás: Vitaltippek

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Fesztivál Erdély

Ajánlott bejegyzések:

  • Jubileumi koncertet ad a PASO Jubileumi koncertet ad a PASO
  • Az INOTA idén nyáron ismét fesztiválként tér vissza Az INOTA idén nyáron ismét fesztiválként tér vissza
  • Kelemen Lászlót Kossuth-díjjal ismerték el Kelemen Lászlót Kossuth-díjjal ismerték el
  • Vajdasági színházi előadások mutatkoznak be a 13. Vendégváró Fesztiválon Vajdasági színházi előadások mutatkoznak be a 13. Vendégváró Fesztiválon
  • Őshonosok a hazában Őshonosok a hazában

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr987924734

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard