Wolf Katit először akkor zárta a szívébe az ország, amikor kislányként, 1981-ben kislemezre énekelte a Vuk című rajzfilm főcímdalát
Wolf Katit először akkor zárta a szívébe az ország, amikor kislányként, 1981-ben kislemezre énekelte a Vuk című rajzfilm főcímdalát. Kati zenei pályán maradt, a Zeneakadémia Tanárképző Intézetében végzett szolfézs-karvezető szakon. Számos műfajban kipróbálta már magát énekesként zenekaraival. A nagy áttörést a 2010-es RTL Klub X-Faktor című tehetségkutató műsora hozta meg számára, melynek döntőse lett. A kétgyermekes anyuka az év elején kezdett el dolgozni önálló albumán, melynek első dala hatalmas sikerrel debütált.A dal szerzője Rakonczai Viktor zeneszerző, zenei producer. Tizenhárom éves kora óta zongorázik. 1997-ben kezdett foglalkozni popzenével, és rögtön az első formációval, a V.I.P. együttessel képviselhette Magyarországot az Eurovíziós Dalfesztiválon Dublinban, a Miért kell, hogy elmenj? című dallal, ahol az angol közönség a 3. helyre szavazta a produkciót. 2001 óta elsősorban zeneszerzőként, zenei producerként tevékenykedik. Olyan előadókkal dolgozott már együtt, mint Zséda, Bereczky Zoltán és Szinetár Dóra, Tabáni István, Csézy, Polyák Lilla. Viktor külföldi megkereséseknek is eleget tesz, így például Lengyelországban Justyna Steckowskával számos sláger kötődik a nevéhez. Kuriózum, hogy a 2008-as Eurovízión Csézy által előadott Szívverés című szerzeményét feldolgozták Dél-Afrikában is. Számos arany- és platinalemezzel jutalmazták. Fontosabb elismerései: Artisjus díj - az év zeneszerzője (2004), Jakab líra díj (2004), EmErTon díj - A magyar rádió zeneszerzői díja (2005), Európai Arany Művész díj - év zeneszerzője kategóriában (2006), Fonogram díj (2005, 2011).
2010 óta közösen dolgozik Rácz Gergővel, egykori V.I.P. taggal, és immáron harmadik alkalommal vesz részt az Eurovíziós Dalfesztiválon zeneszerzőként.
Rácz Gergő énekes, zeneszerző, tizenéves kora óta aktív részese a magyar zenei életnek, tizenöt évesen első helyezést ért el az Országos Zeneiskolai Gitárversenyen. Nevét az 1997-es dublini Eurovíziós Dalfesztiválon bemutatkozó sztárcsapat, a V.I.P. énekeseként ismerte meg az ország. Gergő első önálló albuma 2006-ban jelent meg, a Bennünk a világ címadó dala meghódította a slágerlistákat. Nemrégiben jelent meg Harc és Vágy címmel új videoklipje, amely mind hangzásban, mind látványvilágban merész elképzelést valósít meg, mérföldkő a hazai zenei videók világában. Ez az első olyan computer-animációs videoklip Magyarországon, amelyben digitális karakterek is főszerepet kapnak. Rácz Gergő szólókarrierje mellett tagja a számos nemzetközi díjat magáénak tudható Fool Moon acappella együttesnek, mellyel 2005-ben Graz-ban megnyerték a Ward Swingle Nemzetközi Acappella Versenyt, 2006-ban pedig a VI. Tajvani Nemzetközi Acappella Versenyt.
Zeneszerzőként számos nagy sikerű projektben vesz részt, szerzőtársként együtt dolgozik Rakonczai Viktorral. Tabáni István számára írt Gyönyörű szép című szerzeményük „Az év dala” kategóriában az idén Fonogram-díjat nyert.
Geszti Péter, a Szerelem, miért múlsz? magyar nyelvű szövegének szerzőjét gyermekszínészként ismerte meg az ország. Már egyetemistaként dalszövegeket írt a népszerű Első Emelet zenekar számára. Médiakarrierjét az Ász című televíziós műsor műsorvezetőjeként kezdte 1989-ben, majd a Rapülők és a Jazz + Az együttesek tagjaként sikeres zenei karriert futott be. 1992-ben a Megáll az ész műsorvezetője, majd ismét a zene felé fordult. Klasszikus komolyzenét népszerűsített a fiatalok körében (MTV - MOZART TV). Megalapította a Rapülők együttest, amely fennállása alatt sikert sikerre halmozott. 1996-ban Békés Pál íróval és Dés László zeneszerzővel közösen megírta A dzsungel könyve című musicalt a Pesti Színház számára, melyet azóta is nagy sikerrel játszanak országszerte. Az Akció Reklámügynökség kreatív igazgatója 1991-túl 2005-ig. 2000-től társalapítója és producere az @(R)(C) óriásplakát kiállításnak. 2005-ben megírta a Magyarország című dal magyar szövegét. 2007-ben útjára indította a Nemzeti Vágta nevű országimázs fesztivált, amely 2008-tól évente megrendezésre került. A 2010-ben indult magyar X-Faktor című televíziós tehetségkutató műsor egyik mentora. Tucatnyi arany és platina lemez tulajdonosa. Számos díjjal jutalmazták: A Magyar Televízió nívódíja (1994), MaHaSz Aranyzsiráf-díjak (1993, 1994), Déri János-díj (1995), Huszka Jenő-díj (1994), Arany Penge-díjak, A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje (2005).
Johnny K. Plamer, az angol szöveg írója Budapesten született, Ausztriában nőtt fel, de jamaicai és etiópiai felmenői vannak. A fiatal zenész tíz éve dolgozik a zeneiparban zeneszerzőként és énekesként, 2006-ban egész Ausztria megismerte, amikor feltűnt az ORF osztrák köztévé Sztármánia című szereplőválogató show-jában. Olyan sztárokkal dolgozott együtt, mint a Delirious, T-Bone, Jermaine Jackson, MekMc, Kevin Max és Kirk Franklin. Magyarországon elsősorban dalszövegíróként tevékenykedik, Bereczki Zoltánnak, Ádok Zolinak és az Anti Fitness Clubnak is írt már szövegeket.