Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Lakókocsiban él a hajléktalan világsztár

Lakókocsiban él a hajléktalan világsztár

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2011. 09. 26.
Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

további bejegyzések a szerzőtől »

Beverly Hills elit negyedéből egy rossz hírű környéken parkoló lakókocsiba kényszerült a zenei legenda.

Amikor még jól ment
Az 500 négyzetméteres Tudor stílusú villa a ’60-as ’70-es évek legnagyobb partijainak adott otthont. Sly Stone otthonában rendszeres vendég volt Stevie Wonder, Jimi Hendrix, Janis Joplin és Miles Davies is. A Soul és a Funk mestereként számon tartott Sly mindössze négy évvel ezelőtt elköltözött a borairól híres Napa völgybe, ahol villáját egy még nagyobb házra és egy hatalmas szőlőre cserélte.

Ezek a napok mára elmúltak. Sly Stone hajléktalan lett. Vagyona áldozatul esett a pompa, a drog és a szerencsétlen pénzügyi vállalkozások halálos összetételének. Manapság egy fehér lakókocsiban hajtja álomra fejét, melynek oldalán a „Pleasure Way” (Gyönyör út) felirat található. A kocsi Los Angeles egy jóval kevésbé impozáns negyedében parkol Stone asszisztensének szülei háza előtt, akiknek jóvoltából a zenész naponta legalább egyszer eszik, és oda jár be zuhanyozni is.

A lakókocsi belsejében a 68 éves Sly Stone továbbra is rögzít zenéket laptopjának segítségével. „Szeretem a kis lakókocsimat. Eszembe sincs visszaköltözni egy ingatlanba, így legalább állandó mozgásban lehetek” – mondta Stone.

Az elmúlt két évtizedben a zenész nagyon visszafogott, szinte remeteszerű életet élt. Hosszas tervezést igényelt már az is, hogy bármilyen zárt térbe össze lehessen hozni vele egy találkozót, és akkor is nagy esélye volt annak, hogy egyszerűen nem megy el. Ez szöges ellentéte annak az időszaknak, amikor szinte lehetetlen volt nem belebotlani Sly Stone-ba, aki Hollywood egyik leglátványosabb és legaktívabb figurája volt.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Amerika Zene Könnyűzene

Ajánlott bejegyzések:

  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
  • Elstartolt a Művészetek Völgye Elstartolt a Művészetek Völgye
  • Az emberség ünnepe Az emberség ünnepe
  • „Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST „Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
  • Etnofon az I. OniFeszt-en Etnofon az I. OniFeszt-en

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr697901066

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása