Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Psy a Gentlemannel tér vissza

Psy a Gentlemannel tér vissza

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 04. 14.
Páratlan páros: rivaldafényben az Unicum + sör hagyománya
2025-05-27 18:00:00

Az Unicum és egy pohár sör most együtt ünneplik a jó találkozásokat – nemcsak hagyomány, élmény is.

Két jubileum – egy rendhagyó évad!
2025-05-27 13:01:00

A veszprémi Kabóca Bábszínház a 2025/2026-os évadban két jubileumot is ünnepel: fennállásának 25.

Tíz időszaki kiállítás nyílik a SopronFesten
2025-05-27 11:34:24

Június 1. és 8. között tíz időszaki kiállítás nyílik Sopronban. Első alkalommal mutatkozik be önálló

Az ázsiai gyógyító regény az új skandináv krimi
2025-05-26 08:42:13

Az Irodalom Éjszakáján Dél-Korea a gyógyító regény egyik friss nemzetközi sikerével mutatkozik be: Hvang

további bejegyzések a szerzőtől »

A koreai világsztár legújabb száma, a Gentleman Szöulban debütált egy koncerten, ahol az énekes a Gangam Style mellett több korábbi dalát is előadta.

A dél-koreai fővárosban rendezett pénteki koncerten 50.000-en jelentek meg. A több tízezres tömeg a sztár kérésének megfelelően fehér ruhában jelent meg. A fellépést élőben közvetítették az interneten, hogy senki ne maradjon ki a koreai showman legújabb számának premierjéből.

A Gentleman videója csak tegnap került ki az Internetre, de az eltelt másfél nap alatt már több mint 22 millióan nézték meg a YouTube videót. A zene a gyanúsan Gangam Style-ra emlékeztető techno ütemekre épül, de a dalszöveg újabb sokatmondó refrénekkel gazdagodott: az "I am a party mafia!" és az "I am a mother father gentleman" sorok ismétlődnek.

A klip az énekes szerint egy túlzott önbecsüléssel rendelkező "gentleman"-t figuráz ki, aki egy dance klubban tölti egész életét. Psy (eredeti nevén Park Jae-sang) elmondta, hogy olyan koreai szavakat próbált keresni a hihetetlenül komplikált "dalszöveghez", amelyeket a világ bármely országában értenek az emberek és tudják énekelni.


Meglátjuk, a dél-koreai világsztár második dobása milyen gyorsan terjed el, és vajon képes lesz-e utolérni a Gangam Style sikerét, amely több mint másfél milliárd megtekintéssel jelenleg a YouTube legnézettebb videójának számít.

Forrás: The Telegraph

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Videó YouTube Dél-Korea Zene Psy

Ajánlott bejegyzések:

  • Az ázsiai gyógyító regény az új skandináv krimi Az ázsiai gyógyító regény az új skandináv krimi
  • JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött
  • Trapesített Nemzeti dal, agresszív sofőr, és biokertészkedés a Bëlga új lemezén Trapesített Nemzeti dal, agresszív sofőr, és biokertészkedés a Bëlga új lemezén
  • Fluorék visszahozzák a VIVA TV-t – itt a "Hyper Summer"! Fluorék visszahozzák a VIVA TV-t – itt a "Hyper Summer"!
  • Kárpát-medencei népek élő hagyománya a Zeneakadémián Kárpát-medencei népek élő hagyománya a Zeneakadémián

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr737917842

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard